Wpis z mikrobloga

No niestety wierzyłem, że po wprowadzeniu tego zamieszania z nowym Wykopem po jakimś czasie po naprawie najpoważniejszych błędów ruch wróci przynajmniej w 80%.
Teraz mam co do tego wątpliwości, na główniej coraz gorszy content bo ludziom nie chce się wyszukiwać ciekawych treści.
Na mirko dominują wpisy o tym jak zabugowany jest wykop, co im się nie podoba, że przenoszą się na Hejto i odwrotnie, że Hejto to gówno i wykop wróci cały na biało. W kółko jedno i to samo.
Niestety to wszystko wieszczy poważne załamanie serwisu i będzie ciężko żeby wykop wrócił do formy sprzed Wykopu 2.0 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wykop20
  • 6
  • Odpowiedz
@derek25: dużo ruchu było generowane przez ludzi, którzy głównie lurkowali albo tylko komentowali. Jeżeli ludzie robiący kontent, których było zdecydowanie mniej, odeszli, bo portal jest cały czas mocno zbugowany i nieczytelny, to odeszli też lurkujący. Stąd na głównej są znaleziska z kilkudziesięcioma głosami - jak nie ma komu głosować, to nie ma sensu tworzyć kolejnego kontentu.

Większość wróci, bo wielu osobom (w tym mi) hejto nie będzie pasowało, ale najpierw administracja
  • Odpowiedz