Wpis z mikrobloga

@mazaken:

wiem, że sprzedaz z zyskiem nie jest tu uznawana, ale ja tam wolę mniej zarobic niz zaraz sie #!$%@?, że nie sprzedałem a zleciało spowrotem na 17k.


jeżeli tak szargają tobą emocje to w ogóle sie nie nadajesz do inwestowania, może cię to znowu #!$%@?ć, ale taka jest prawda
@sd3t590bfd: jaką strate? To juz teraz nawet jak się sprzeda z zyskiem, to potem jak urosnie to się ma DUŻĄ strate xD? Jesli tak, to trzeba doliczyć mój "zyzk" z niekupowania, jak tu wszyscy się śmiali, gdy rok temu pisałem, że nie kupuje dopóki nie będzie 15k za btc.

@Tiab tak
@mazaken: Nie wiem jakie straty xD. Z tego co piszesz, to uznałeś, że trend jest spadkowy, więc weźmiesz longa w upatrzonym dołku xD. Bo ja wiem, to tylko ty wiesz w ile dołków nie trafiłeś grając odwrotnie do trendu który zidentyfikowałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sd3t590bfd: #!$%@? co ty sobie za historie dopowiadasz xD? Kupilem po srednio ~16k bo to bylq dobra cena i cały 2022 rok pisalem, ze na taka czekam, wlasnie sprzedałem po 23, bo moim zdaniem to wysoka cena i sie ciesze. A identyfikowanie trendów zostawiam specom na tagu.
@mazaken: No to cieszę się z Tobą. Mi tylko chodzi o to, ze łapanie longów na spadkowym, lub shortowanie górek na wzrostowym, prowadzi do wyzerowania konta w dłuższym lub krótszym czasie. Cieszę się z tobą, tylko pisze po to, bo być może ktoś przeczyta. Co za tym idzie, żeby się zastanowił czy to dobry pomysł. Przynajmniej ja czytając tak to odebrałem.