Wpis z mikrobloga

@brick: to zależy na jakich ludzi sie trafi - to wyżej to np. jakiś plebs, ja natomiast znalazłem ludzi do gry/klan gdzie jest bardzo wysoka kultura, a i tak nie idzie źle :)

nie narzekam ;)
@papiez_: Nie zamierzam. Po prostu byłem wychowany w czasach gdzie kultura osobista była pewną wartością. Nie potępiam Cię oczywiście jeśli uważasz inaczej. To w końcu Twój wybór czy masz dziewczynę czy "suczkę", oraz czy potrafisz złożyć zdanie bez "urwy"..
@brick: no koleś rzucił 4 razy #!$%@?ą, niezły prostak. Mnie śmieszy bycie takim ą ę' jakie te przekleństwa niekulturalne, no nie moge słuchać, uszy więdną'. To cześć języka i nawet jeśli sam nie rzucam w każdym zdaniu to mnie nie boli, że ktoś tego używa. btw szacunek do kobiety z którą się jest, a podsumowanie zdania #!$%@?ą to dwie różne rzeczy :)
@papiez_: Skoro Ci nie przeszkadza to akceptujesz. A ja się tego wystarczająco dużo nasłucham w pracy, żebym jeszcze na wykopie musiał. Włączyłem film z ciekawości i stwierdziłem, że goście mają wybitnie ograniczone słownictwo. Twoi znajomi, że tak Cię to boli?
@Abrakadabror: Z moich obserwacji wynika, że większość unicumów uprawia statpadding w mniejszym lub większym stopniu (granie tylko "odpowiednimi" czołgami, granie tylko w plutonach, masowe używanie golda itp.)
@Emes91 @Abrakadabror:

Co w tym złego że tak robią? Pluton czy mocne czołgi są zue? Co to jest gold ammo - myślałałem że od dawna każde ammo jest za kredyty ;)?

Robią TOP damage w bitwie; najwięcej fragów, grając solo po 60-65% WR (w plutonie 80-90%). Przyczyniają się do zwycięstwa bardziej niż cała reszta drużyny razem wzięta.

A jaka korzyśc z fioletowych statów? Łohohoho, bycie targetowanym przez artę zasze i wszędzie,
@w_szafa: Trochę więcej luzu. Gdzie ja napisałem ,że to złe co teraz robią? Filmik jest groteskowy dla tzw śmieszkowania a rzucają się wszyscy o wszystko.Dla beki napisałem ,że robia tak wszystkie unicomy nic więcej.

Sam mam nie najgorsze staty i pewnie jakby założył nowe konto to też bym unicoma mógł mieć ,ale nie chce mi się. I bez tego nie cierpię na brak zainteresowania całej artyleri przeciwnika w 3/4 bitwach.
@Abrakadabror: jestem daleki od stresowania się opiniami hejterów ;)

Trochę nie dziwie się fioletom że non stop walą z golda. Kilka bitew dziennie premką daje wystarczająco hajsu żeby sypać sobie prem-ammo na lewo i prawo bez wielkiej krępacji.
@Emes91: Wiadomo muszą pilnować co by wn7 nie spadło. Ba nie każdym czołgiem jak zauważyłeś da sie kręcić cały czas dobre wyniki.Artylerią i lekkim (scoutem) jesteś bardzo zależy od zespołu jak on nie pomoże to lipa możesz podświetlać wszystkich przez 5 min a jak reszta trafić nie umie to i tak pozamiatane (a wtedy wr nie pójdzie w górę itp).

Wracając do tematu większość(nie wszyscy) unicomów po zakładała nowe konta gdy