Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, porobiło się, na głównej lądują znaleziska z 80 wykopami, czuć jakby 90% ludzi ubyło, a mnie dalej wylogowywuje, dalej nie rozróżniam wpisu od komentarzy, dalej nie mogę znaleźć swoich wpisów bo otwiera znalezisko na szczycie zamiast mojego komentarza, duplikuja mi się znaleziska na głównej, nie da się teraz tego kompletnie używać... zrobta coś z tym albo #!$%@? i może nawet dobrze bo byłem uzależniony od informacji
#wykop #wykop20 #wykopmobilny
  • 15
ja #!$%@?, porobiło się, na głównej lądują znaleziska z 80 wykopami, czuć jakby 90% ludzi ubyło


@patchupdate: z jednej strony na pewno, z drugiej to zastanawiam się na ile ten ubytek wykopów to kwestia tego, że boty wykopujące nie działają po zmianie kodu. Miałeś pewnie skrypty nie tylko zwojujące prawaków czy tam lewaków, ale i wykopujące znaleziska. A teraz tego nie ma.
a wiecie że:
- nie mogę Wam wszystkim odpisać w jednej wiadomości bo kliknięcie "odpowiedz" usuwa nazwę użytkownika któremu już kliknąłem "odpowiedz" i zastępuje nowym imieniem?
a wiecie też że:
-za #!$%@? nie wiedziałem że mój komentarz tak wywindowaliście bo za #!$%@? nie dostałem żadnego powiadomienia?
( ͡° ʖ̯ ͡°)
także jest dobrze, dobrze jest, chłopaki dobrze robią, pozdro dla kumatych