Wpis z mikrobloga

#play ale wy pięknie potraficie załadować w chooja swojego kilkuletniego klienta( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem 32 złocisze na koncie i pakiet cykliczny "solo l" kosztujący 30 zł, który miał się odnowić 20 stycznia. No i pomiędzy zakończeniem się pakietu a odnowieniem następuje "magiczna" przerwa w czasie której bez żadnego powiadomienia play zaczyna wpierdzielać pieniądze z karty xd.
Zjadało sobie internetu za 5 cbl i po mniej więcej godzinie przyszedl SMS z informacją że pakiet się skończył i jeśli chce dalej korzystać z pełną prędkością to mogę sobie wykupić 2gb za 10 złociszy... Ostatni miesiąc jestem w waszej sieci traktujecie swoich stałych klientów jak frajerów.
  • 5
@play_polska: a co tu wyjaśniać, napisałem co się stało. To już nie pierwszy raz że po zakończeniu się się pakietu następuje przerwa między starym a nowym cyklicznym pakietem, w czasie której naliczacie sobie za internet bez żadnego powiadomienia. Wg mnie takie zachowanie to traktowanie swoich długoletnich klientów jak frajerów do golenia. Ogarnijcie to sobie, bo chyba sami już widzicie jaki exodus w ostatnich miesiącach jest z waszej sieci, między innymi przez