Wpis z mikrobloga

Seks dla kobiety to nic nie znacząca błachostka. Jeśli chce to może mieć ruchacza w 5 sekund. Gadałem z moją znajomą samotną matką która ma 2 dzieci i drugie sama nie wie z kim. Mowila ze pisze z nią na badoo10 chłopa a powiadam że nie jest ona urodziwa i że jakby chciała to by mogła mieć seks od razu . Właśnie o to chodzi że o związsk trudniej. Ale niemartwmy sie . Serenada kukoldów i spermiarzy nadciąga by jej pomóc . Faceci nie mają już żadnych wymagań ani godności.....its over dla was koledzy
#blackpill
  • 5
@zartos
Trzeba zmienić podejście. Seks nie musi być najważniejszy. Wolę mieć święty spokój i skupiać się na sobie niż wciąż się starać, wydawać kasę a i tak seks u kobiety to będzie wtedy kiedy ona ma zachciankę albo chce coś przez niego osiągnąć. Dzisiaj takie czasy że nawet w małżeństwie seks zszedł do rangi prostytucji kobiet za określone korzyści.
@zartos: ale przecież tak bo zawsze, wcześniej tylko miałaś debili piszących wiersze bądź nieudolnie strzelających sobie w łeb jak Werter. Bądź debili typu Wokulski. Każdemu jednemu mówiło się że o kobietę trzeba się starać. Teraz zwyczajnie jest łatwiej babie ogarnąć stoisko z kramem. Wcześniej trzeba było się odstawić pójść gdzieś itd. Teraz kilka zdjęć w net i elo
@kamil8871: Robiłem kilka eksperymentów społecznych na tinderze, z giga brzydkimi babami i nawet do takich spermili tacy no przeciętni faceci, w sumie nic dziwnego bo będąc przeciętniakiem na tinderze to pewnie jebla dostawali tam

@george_prosto_z_drzewa Masz rację, rozwój internetu spowodował ułatwienie komunikacji w różnych dziedzinach życia, kiedyś gdy chciałeś bułkę to szedłeś do sklepu i kupowałeś bułkę, teraz 3 kliknięcia i bułka sama do ciebie przyjdzie, ale to przykład dla faceta,