Wpis z mikrobloga

Taak Pjoter - "Badanie wolności słowa w Rumunii" - bardzo pomaga Ukraińcom walczyć z Rosjanami na froncie. Tak samo projekty naukowe - podkreślmy - zaplanowane projekty naukowe na rok 2024 bardzo pomagają Ukraińcom. Nie to co ta przebrzydła Polska ze swoimi czołgami. O nie. Fundusze na NGO-sy to jest to!

Tylko nikt tego nie rozumie poza tobą i taki jest problem.

#napierala
vZGLSjkzfn - Taak Pjoter - "Badanie wolności słowa w Rumunii" - bardzo pomaga Ukraińc...
  • 15
@Mjj48003: jakość nagrania tłumaczył tym, że używa starej kamery, która ma mniejsze kąty obrazu - takiej kamery używa jak prowadzi wykłady na uczelni online bo z tyłu wstawia plakat z logo uczelni

ale coś czuję, że z tematu niemieckiej pomocy może być początek kolejnego meltdownu ( ͡ ͜ʖ ͡)
@vZGLSjkzfn: J. Piłsudzki za twierdzenia dziadka Michnika, że ziemie wschodnie nie należą do Polski wsadził go do Berezy. Ojca zresztą też. Irocznie tym uratował obu życie. Pytanie jest, czy Marszałek nie wysłałby by Pietrasa tam również. Ech...

Zaczyna być mi wstyd, że jednak te 30 minut dziennie temu padalcowi poświęcam.

https://www.ukrinform.net/rubric-polytics/3644169-zelensky-thanks-scholz-for-germanys-assistance-to-ukraine.html

Zelensky Niemcom podziekował dopiero po Patriotach. Noż rwa.
@ArkadyToranski @Mjj48003

Zgadzasz się ze słowami kolegi czy jednak nie jest ci wstyd? Z ciekawości pytam. Jakbym był z twojej przyszłej listy wyborczej, to ten film bym zarchiwizował i od razu każdemu wysłał. Kij tam z PiSiorami, najgorszym wrogiem jest inna osoba z własnej listy. xD

Nie mam Twittera, ale w sumie ktoś kto ma mógłby zapytać Pana Klicha czy Siemoniaka czy też ma takie zdanie. Oni chyba zajmowali się obroną narodową.
Sikorskiego to bym się chyba bał zapytać, bo on może mieć giwery w domu i sam do Pietrasa pojechać w afekcie.


@bkce: my, posiadacze broni jesteśmy najbezpieczniejszą grupą w tym #!$%@? kraju, każdego z nas musiał (kiedyś) przebadać psycholog. Z drugiej strony nie słyszałem żeby był taki wymóg przy nadaniu tytułu doktora. I to powinno dawać do myślenia, a nie daje!
@vZGLSjkzfn: Bartosiak kazał nam szanować przeciwników, tak jak prawdziwi Ludzie Zachodu, Ci na zachód od Rosji. xD

@jozef-dzierzynski Kolega po psychologii z ex roby, opowiadał mi o jego starym zajęciu czyli byciu psychologiem w szpitalu dla mających najszybszą linię z absolutem. Mam od tego czasu ograniczone zaufanie. Tak, jego hobby było strzelectwo, a stylem życia przygotowywanie się na to co będzie, kiedy to wszystko #!$%@?. xD

PS. Nie robię se jaj,
@bkce: Zasadniczo to myślę, że tacy ważni politycy PO by powiedzieli to samo, z tym, że nie używaliby słów Polska, czy Polacy, tylko "PiS" i "rząd PiS".

Zresztą jeżeli chodzi o główną myśl, jaka wynika z tego filmiku to ja się z Piotrem zgadzam. PiS robi straszną propagandę, przede wszystkim jeżeli chodzi o umniejszanie innym państwom, czy jechanie po nich. Jest to niepotrzebne.
@ArkadyToranski: Ładny unik, acz na końcówce zahaczyłeś nogawką o krzesełko. Nie rząd PiS. On co najwyżej informuje. Tak samo nie wziął się tu z kosmosu, tylko większość na niego zagłosowała. Nazistów swoją drogą też wybrała większość, no ale tu nie o tym. W prt. scr. to Francja jest dobrym duszkiem jak twierdzi Pietras czy Prezydent Macron ma gest? xD

Jak p. Klich nie wiem, ale p. Siemoniaka w sumie jestem pewny.
b.....e - @ArkadyToranski: Ładny unik, acz na końcówce zahaczyłeś nogawką o krzesełko...

źródło: 2023-01-20_19h34_58

Pobierz