Wpis z mikrobloga

dziwi mnie, że praktycznie żadnego hejtu nie zbierają Włochy, z zajebiście silnym przemysłem wojskowym. Każdy #!$%@? Francje czy to Niemcy, a Włochy? coś tam krzyczą, że trzeba pomagać ale za bardzo się nie wychylają. Zaszyli się jaki taki uczeń leser w ostatniej ławce, o którym wszyscy zapomnieli. Ich największa pomoc to 51 fiatów pickupów xD

#ukraina #wojna #rosja
mcsQ - dziwi mnie, że praktycznie żadnego hejtu nie zbierają Włochy, z zajebiście sil...

źródło: italy

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 48
@mcsQ: Włochy są niestety mocno zainfekowane rusofilią i to od lewa do prawa. Chociaż ostatnio Zełenski zapowiadał wizytę Meloni w Kijowie, może coś się ruszy.
  • Odpowiedz
@mcsQ: Włochy nie są kojarzone ze współpracy czy dostarczaniem elementów "wojskowych" do Rosji. Niemcy jak i Francja miały bardzo dobre relacje z ruskimi, stąd oczekuje się od nich zerwania stosunków i wsparcia Ukrainy.
  • Odpowiedz
@mcsQ: Akurat dużo działają kupując masę sprzętu z Afryki na Ukrainę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Meloni jest proatlantycka, więc lewicowe trolle dupa cicho, po patrzcie sobie na Hiszpanie i ich lewicowwe partie. Dla lewaków i prawaków "Dziel i rządź". Wracając do tematu, ten och przemysł to trochę kek, bo generalnie wszyscy szkalują ich zbrojeniówkę. Chociaż przy zmianie ich doktryny, to mogliby wysłać czołgi swoje
  • Odpowiedz
@Matosint: ale lewicowy hiszpański rząd też jedzie po Ruskich jak po szmacie, już wcześniej chcieli dać Ukrainie Leopardy, ale Niemcy powiedziały nie. Hiszpanie są wściekli na Ruskich za to że wspierali katalońskich separatystów
  • Odpowiedz