Wpis z mikrobloga

Ehhh może i jestem zawistny polaczek, ale powoli #!$%@? mnie zachowanie brata ciotecznego. Gówniarz ma 14 lat i całe 500+ leci do jego kieszeni, więc jak na swój wiek jest dosyć majętny. Oczywiście wszystko #!$%@? na skiny do fortnite, albo inne badziewie, ale to jego kasa, więc niech sobie robi z nią co chce. Bardziej mnie #!$%@? za to jego podejście do szkoły, bo coraz śmielej sobie poczyna. Dzisiaj mi pisał o 19:00, że ma się inwokacji nauczyć na jutro, bo zapomniał o tym. Jak się go spytałem chwile temu jak mu nauka idzie, to mi odpisał, że grał przez ten cały czas i jutro się po prostu zwolni do domu przed polskim i problem rozwiązany. (do poniedziałku) Najgorsze, że on nawet nie ukrywa się z tym, że jest leniwy i #!$%@? postępuje, ale i tak nic z tym nie robi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gownowpis
  • 11
@LostSmoker: @atteint

Inwokacja na nic mu się nie przyda, ale myślę jednak, że kolejna pała z polskiego nie przyda mu się jeszcze bardziej. On z każdego przedmiotu jest #!$%@?, w tamtym roku ledwo zdał, a wszystko przez to, że jest leniwy i jedyne co robi to gra/siedzi na niecie. Nie ma żadnego poczucia obowiązku, a jak już przychodzi ponieść konsekwencje, to po prostu idzie na skróty. (tak jak w tym przypadku
@panthererose:
W dzisiejszych czasach raczej ciężko bez średniego wykształcenia. Jakby jeszcze miał smykałkę do czegoś to pół biedy, ale on absolutnie nie przejawia w niczym jakiegokolwiek talentu xd

@Evzen_Huml
To dobry dzieciak, tylko leniwy. Pewnie miałbym #!$%@?, ale mam z nim dobry kontakt i dlatego mnie #!$%@? jak widzę co robi.
@Danzuo: Słuchaj , No i co z tego? To tylko podstawówka. Ważne żeby w szkole średniej się czegoś dowiedział i ewentualnie maturę zdał.
Po co ma całymi dniami siedzieć przy książkach i zdobywać 5 albo 4. Do niczego mu nie są potrzebne. Jak będzie chciał to pójdzie na studia a jak nie to do pracy , ewentualnie za granice jak zna język