Wpis z mikrobloga

Nie chce mi się wierzyć, że za dwa lata dobiję do 40-tki. Jak ten czas minął. Ja wciąż pamiętam, jak mój świętej pamięci ojciec płacił "starymi złotymi", a zwłaszcza jak miał w portfelu stare 50 zł z komunistycznym zbrodniarzem wojennym - Karolem Świerczewskim, bo inaczej można nazwać dowódcę, który przez swoje pijaństwo i niekompetencje ponosi odpowiedzialność za śmierć dziesiątków tysięcy żołnierzy polskich w trakcie bitwy budziszyńskiej. W dzieciństwie widziałem na tym banknocie jakiegoś generała, dzisiaj nie jestem w stanie pojąc jak ówczesne władze mogły umieścić na nim wizerunek tego żałosnego skrwysyna. À propos II wojny światowej - do teraz nie mieści mi się w głowie, że jak skończę 40 lat, to będzie oznaczać, że chodzę po tej planecie tyle samo lat, ile minęło od zakończenia II wojny światowej, do dnia moich urodzin.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Nie chce mi się wierzyć, że za dwa lata dobiję do 40-tk...
źródło: if3ldk2w2j841
  • 15
@CulturalEnrichmentIsNotNice:

Jak ten czas zapieprza... A pamiętam jak wczoraj gdy 17 grudnia 2009 roku zaprosiłem koleżankę z grupy do akademika na wspólną naukę ale tak naprawdę starałem się ją bliżej poznać. I zgodziła się xD Wciąż mam jej zdjęcia. Chyba jedyna dziewczyna co niczego wrednego pod moim adresem nie rzuciła. Człowiek myślał, że chociaż jakimś ósmym cudem świata nie jest to jakieś tam zalety posiada i się ogarnie ze wszystkim... a
Pobierz niewiadomocowscenariuszujest - @CulturalEnrichmentIsNotNice: 

Jak ten czas zapieprza...
źródło: FWJZlpQUYAAyCOs