Wpis z mikrobloga

Hej,
chciałbym wymienić dekielek w zegarku na całkowicie gładki (tylko po to, żeby walnąć tam grawer). Sama robota powinna być prosta (chyba? XD) bo to najzwyklejszy MTP-1302 od Casio. Pytanie tylko... gdzie tego szukać? Domyślam się, że element będzie musiał być dorobiony aniżeli kupiony ale za bardzo nie wiem do kogo mógłbym się zgłosić.
Ewentualnie przychodzi mi na myśl jeszcze opcja spolerowania oryginalnego dekielka do gładkiej powierzchni i wtedy po prostu dać do wygrawerowania. Wpadłem na to pisząc ten post. xD
#zegarki
  • 2
  • Odpowiedz
@WhiteRower: nikt tego nie robi a customowy dekiel jeśli znajdziesz kogoś kto wytoczy w idelanych wymiarach będzie kosztował więcej niż cały ten zegarek. Najwięcej sensu ma polerka (choć tu tez może być problem bo dekiel nie jest gruby) bądź grawer na jakimś wolnym miejscu.
  • Odpowiedz
  • 1
@thewickerman88: grawer w wolnym miejscu odpada, ale ok, niech będzie, czasem najciemniej pod latarnią. Zapytałem się jakiejś narzędziowni w mieście o napawanie i polerkę. Jak odmówią to zapytam w pracy, choć wolałbym tego uniknąć. Jak za coś zapłacę to chociaż mogę się potem pultać. A jak mi #!$%@?ą w pracy to trochę głupio. xD Najbardziej rozbroiła mnie odpowiedź jakiegoś grawera, że po spolerowaniu będzie brzydko wyglądać. Nie wiem, naucz się
  • Odpowiedz