Wpis z mikrobloga

Panowie, za chwilę poznamy nowego selekcjonera, ale eee zanim ogłoszą, to ja wam powiem taką jedną rzecz... My lubimy narzekać, że eee polski selekcjoner się eee nie nada…nadaje. Zamiast doceniać warsztat naszych tre...trenerów, to wiecie co ja eee słyszę? A to Urban nie pasuje, a to zły Pro...? Probierz. A ja wam zadam take pytanie... Probierz zbudował Krzysztofa Piątka, wiecie w jakim klubie on na co dzień występuje? W Salernitanie, czyli gdzie? W Italii, brawo Romku... Ja wam muszę powiedzieć, że Michał Probierz eee wiele lat trenuje zespoły z Ekstraklasy i zapewniam was, że to doświadczenie pozwala poznać ligę i polską mentalność. Bo panowie, jakie my mamy inne kandydatury? Co proszę? Ty Mati mówisz, że Gerrard, ale to dopiero kandydat na trenera... W Szkocji to albo Celtic, albo eee Range…Rangersi. Ale jak, że ja tyle opowiadam o dawaniu szans młodym? Panowie, ja nie tylko eee mówię, ale żeśmy jako PZPN zatrudnili młodego zdolnego Jerzego Brzęczka. My tu w Polsce lubimy polemikę, my lubimy dyskutować, ale my tu od tygodni kreujemy atmosferę, że eee teraz to tylko zagraniczny. A ja tu mam ze sobą taką karteczkę, na której jest zapisane nazwisko nowego eee selekcjonera... Co tu jest na…na? Napisane, Romeczku? [Kołtoń w głowie odczytuje: PAŁLÓ BENTÓ]. Zgadza się. No i jak to eee jest, że zewsząd słyszę, że Boniek gada bzdury i nie wie kto zostanie sele…kcjonerem...? Wie, tu na kartce wszystko pisze, zobaczmy kogo ogłoszą. [Kulesza: Selekcjonerem zostaje Vladimir Petković]. Boniek znowu miał rację, Petković mieszkał obok mnie w Italii i dawno mi to potwierdził… Co takiego? Ale jak, że na kartce wymieniłem kogoś innego?! Ale zaraz, chwileczkę... Jaki Pałló Be eee...eee…? Bentó?! No nie panowie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać...

#mecz #pilkanozna #pzpn #mundial #kolton #boniek #ekstraklasa #polska #borek #kanalsportowy #kanalbekowy #pasta #heheszki
Pobierz Matioz - Panowie, za chwilę poznamy nowego selekcjonera, ale eee zanim ogłoszą, to ja...
źródło: 39ACFC1B-FD3E-4632-BC8E-5484769A2D52
  • 4
@Matioz: Ty Zbyszku mówisz Petkovic- dla mnie on jest jakiś taki yyy... chce robić z siebie taką wielką gwiazdę trenerską. Taki yyy jak to się mówi typowy jugol, tak? Hyh hy... Yyy w garniturze iii... najważniejszy jest wygląd, nie sama gra... Mati ale ty mówisz, że przecież Komljenovic, Krstajić to moi dobrzy koledzy yyy no tak, ale to byli akurat yyy to byli akurat ludzie bardzo przyjaźnie nastawieni. On mi się
Pobierz rzaden_problem - @Matioz: Ty Zbyszku mówisz Petkovic- dla mnie on jest jakiś taki yyy...
źródło: iu2ve2ento5ms7pc64zaaw7qn3ro5am8
@Matioz: @rzaden_problem Słuchajcie, ja podzwoniłem, lub jak to młodzież teraz mawia "wykręciłem" w kilka miejsc. I z całym szacunkiem do prezesa Bońka mogę powiedzieć tyle: Paulu Bentu? Bzdura. Vladimir Petković? Bzdura. Stiwen Dżerard? Bzdura. (Pol się wtrąca: Mati, Mati, to kto będzie nowym selekcjonerem?)... Tego nie wiem. Tego nie wie nikt poza prezesem Kuleszą. Dlatego apeluję: poczekajmy. Miejmy trochę cierpliwości. Bo ja mogę powiedzieć, że na 99% wiem kto to będzie.
Pobierz jacas - @Matioz: @rzaden_problem Słuchajcie, ja podzwoniłem, lub jak to młodzież tera...
źródło: NUjPZtCcipcFY0YK