Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak elegancko manipuluje się mało uważnymi użytkownikami.

@RafDan w komentarzach pod moim wpisem (https://wykop.pl/wpis/70079791/widze-ze-ukraincy-w-kwestii-bezpieczenstwa-lotnicz) zaatakował mnie, jak mogę śmieć atakować Ukraińców, skoro nie znamy powodów katastrofy - gdzie wyraźnie wynika, że krytykuję w tym poście bezmyślność, która doprowadziła do śmierci paru wysokich urzędników. Tak się kończy wsadzanie wszystkich do jednego śmigłowca.
Niemniej, kolega @RafDan postanowił opatrzyć swój wpis innym screenem, który nijak ma się do wpisu wyżej, ale pasuje do narracji, że napisałem to teraz (mimo że ten komentarz jest z listopada, co zresztą jest na jego screenie XD).

Cóż, można i tak, ale czy nie wstydzisz się zwyczajnie takiej marnej manipulacji?

#rosja #wojna #ukraina
RazumichinZiK - Zobaczcie jak elegancko manipuluje się mało uważnymi użytkownikami.

...

źródło: Screenshot_20230118-122840-189

Pobierz
  • 53
@RazumichinZiK: No przeciez to Ty kasowales wpisy, a potem skasowales caly wpis zeby zrobic od nowa xD Skoro nie byles wyjasniony, to po co kasowales moje wpisy, a na koncu caly wpis i zrobiles nowy? xDDDDDDDDD
Tak się kończy wsadzanie wszystkich do jednego śmigłowca.


@RazumichinZiK: jeden minister i kilkui urzędników z jego ministerstwa to nie są "wszyscy" i nie ma żadneg porównanai do tego co było w Smoleńsku gdzie faktycznie poleciało od groma osób z różnich ministerst, wteż wojskowi,

można napisać... marna manipulacja

poza tym, będąc w stanie wojny różne tam się decyzje podejmuje, jedne bardziej "bezpieczne" inne mniej,
nie zawsze będzie możliwość aby to zrobić "na
@RazumichinZiK: Mówisz? Nic nie slysze. No chyba ze piszesz - yntelygencie. Zapomniales otagowac, i przypomniales sobie po 3 godzinach jak skasowales moje wpisy xD

Zostales totalnie zezlomowany, dlatego skasowales moje wpisy ktore Cie tak bolaly, ze po kilku godzinach zrobiles nowy wpis xD

Rozjechany zostales, szkoda ze czarna dalej nie dziala i Twoj syf musi mi wyskakiwac, ale juz nie dlugo.

Nara - mozesz dalej sapac i kasowac i tak Cie
@NLatifundium manipulista nie jest xD #!$%@?, a w tym wpisie o ktorym beczy sam wyjasnilem ta sytuacje, co oczywiscie pomija tutaj bo w Rosji na praktykach mu kazali prawde omijac i manipulowac xD Co za klaun.
@RazumichinZiK: ale o jakich ważnych osobach wmówisz? to tam był ważny minister który leciał tym śmigłowcem i do niego "dołożyli" kolejnych,
kto jest na tyle ważny z tych kolejnych osób, że uważasz, że porównanie do Smoleńska jest adekwatne?
był tam premier? kilku innych ministrów? generałowie? jacyś istotni dyplomaci?
Mówisz? Nic nie slysze. No chyba ze piszesz - yntelygencie.


@RafDan: Ironia nie jest twoją mocną stroną, jak widzę.

Zapomniales otagowac, i przypomniales sobie po 3 godzinach jak skasowales moje wpisy xD


Tak było mniej więcej.

Zostales totalnie zezlomowany, dlatego skasowales moje wpisy ktore Cie tak bolaly, ze po kilku godzinach zrobiles nowy wpis xD


Nie.

Rozjechany zostales, szkoda ze czarna dalej nie dziala i Twoj syf musi mi wyskakiwac, ale
manipulista nie jest xD


@RafDan: Manipulant. Mówi się manipulant.

#!$%@?, a w tym wpisie o ktorym beczy sam wyjasnilem ta sytuacje, co oczywiscie pomija tutaj bo w Rosji na praktykach mu kazali prawde omijac i manipulowac xD Co za klaun.


Zrobiłeś to dopiero w którymś komentarzu. Wpis celowo zmanipulowałeś, żeby pasował ci pod narrację.
@RazumichinZiK: czyli jednak pospolity troll :D

nie było tam żadnych oficieli poza jednym ministerem, jego zastępcą (zwykle ministrowie mają kilku zastepców, nawet 10 potrafi być) i tyle, reszta to ich dzieci, ochrona,

dokładnie w takim składzie lata każdy rządowy samolot każdego kraju