Wpis z mikrobloga

Chciałem sprawdzić jakie to nowoczesne technologie zaserwowały nam te urwisy z serwerowni w nowym projekcie w 2023 roku. Okazuje że większość paczek podpiętych pod wykop to stare wersje po 3-5 lat.
Co mnie zdziwiło to sporo projektów od chińskich programistów.

Teraz wystarczy żeby ktoś przejrzał listę bugów z ostatnich 5 lat w tych projektach i je wykorzystał.
@wykop Podaję bugfixa na połowę bugów w nowym wykopie - zaktualizujcie paczki. Proszę o kontakt w sprawie bug bounty to podam namiary na jakieś schronisko.

Vue.js v2.7.14 - Stary vue, End of life i end of support December 31, 2023, aktualna wersja vue 3.2 zawiera breaking changes więc zakładając tempo naszych programistów powinni zacząć migrację z rok temu. Na pewno dużo ludzi używa nadal vue 2 ale wypuszczać na tym nowy projekt na taką skalę to przesada.

vuex v2.5.0 - stara paczka sprzed 5 lat, aktualna wersja to 4.0.2

vue-i18n v7.8.1 - 5 lat, aktualna 9.2.2

portal-vue 2.1.7 - 3 lata, aktualna 3.0.0

vue-scroll 2.24.0 - 5 lat, aktualna 4.17

tiny-cookie, nie ma wersjonowania, projekt porzucony, ostatni commit 3 lata temu

vue-awesome-swiper v4.1.1 - stara wersja wypuszczona 3 lata temu, ostatnia wersja jaką wypuszczono prawie rok temu to 5.0.1 po czym paczka dostała status DEPRECATED i nie jest już wspierana

vue-scrollto v2.15.0 - 4 lata, aktualna 2.20

UAParser.js v0.7.23 - 2 lata, aktualna 1.0.32

vue-simple-spinner v1.2.8 - 5 lat, aktualna wersja to 1.2.10

vue-qrcode v1.0.1 - aktualna to 2.0.0

popper 1.15.0 - pare lat, aktualna to 2.11.6

dalej nie patrze, oprócz lodasha nic w miarę aktualnego nie widziałem.

#programowanie #heheszki #technologia #wykop #wykop20
kokojumboidoprzodu - Chciałem sprawdzić jakie to nowoczesne technologie zaserwowały n...

źródło: lV8oP8z

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach