Wpis z mikrobloga

@JustKebab: Ehh... Ja na szczęście już #anime52 zakończyłem. Znaczy zamierzam postować jak będzie coś ciekawego, zresztą w grudniu i styczniu obejrzałem sporo bajek i chciałbym o tym pogadać na #animedyskusja ; Ale w momencie jak powiadomienia z obserwowanych tagów nie działają to nie ma to sensu.
Sam nie wiem. Może zrobię tak jak do tej pory tobacco i będę postował na obu. Dla mnie się liczy wyłącznie to, że ktoś przeczyta
@tamagotchi: Możliwe. Tak samo jak nie kojarzę żadnej alternatywy reddita. No chyba że chodzi o konkretny temat to zawsze znajdą się fora lub discordy na ten temat. Podobnie jest przecież z Facebookiem. To jest gówno, którego nikt o zdrowy zmysłach nie jest w stanie używać, a mimo to nadal zakładane są tam wydarzenia, ponieważ nie ma lepszej alternatywy.
@JustKebab: No mam podobne odczucia. Niby animedyskusja to 400 osób, a w praktyce to jest 30 osób podzielony na trzy mniejsze echo chamber. Jak to rozdzielimy jeszcze na hejto to równie dobrze można się w te 5 osób umówić na discordzie, bo używanie "forum" się w tym wypadku już mija z celem. A co do wykopu to pożyjemy, zobaczymy. Ja mam nadzieję, że w ciągu miesiąca się poprawi sytuacja. Choć równie
Mi się tam kolory podobają, nie są idealne, bo jak dla mnie zbyt ciemne i osobiście wole niebieski wpadający w szarość niż w zieleń. Trochę poprawek i będzie git.

Ogólnie widać że raczej kogoś to była pierwsza robota, bo jest masa takich podstawowych błędów zrobiona. Między najciemniejszym kolorem a fotem jest zbyt duży kontrast, a między innymi kolorami jest z drugiej strony za mała rożnica.

Styl ten mi przypomina nieudolną wersje Dark