Wpis z mikrobloga

cześć
Zapraszam Was dzisiaj na Korfu, która jest najbardziej zieloną grecką wyspą. Miałem zaledwie półtora dnia na zwiedzenie wyspy.
Link do znaleziska

Najciekawsze atrakcje, które odwiedziłem:
- Kassiopi - piękne miejsce na północy Korfu, gdzie znajdują się piękne plaże i zamek
- Kanał Miłości - niesamowite miejsce z klifami w północnej części wyspy
- Przylądek Drastis - malowniczy przylądek pełny klifów z piaskowca
- Plaża Timoni - prawdopodobnie najpiękniejsza plaża na wyspie, będąca jej wizytówką
- Zamek Angelokastro - ciekawy średniowieczny zamek położony na 300 metrowym klifie

https://wykop.pl/link/6987303/korfu-grecja-najbardziej-zielona-grecka-wyspa

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami to zapraszam do śledzenia hashtagu #antekpodrozuje

#antekpodrozuje #podroze #podrozujzwykopem #grecja #korfu #ciekawostki #tyrustyka #zainteresowania
antekwpodrozy - cześć
Zapraszam Was dzisiaj na Korfu, która jest najbardziej zieloną ...

źródło: 108

Pobierz
  • 15
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@EconomicDisruption: wybacz Mirku, ale nie zrozumiałeś chyba zamysłu tego znaleziska. Będąc przez 14 dni jak ty, również nie byłbym ekspertem od Korfu, ale dużo podróżuję i ten wpis jest niczym innym, jak wskazówką dla kogoś, kto chce tam pojechać. Super, że potrafisz znaleźć swietne miejscówki, możesz je nawet wrzucić w komentarzu, bo chętnie wybiorę się tam ponownie na dłuzej, ale zauważ też, że Ty potrafisz sobie wszystko ułożyć, a większości ludzi
@antekwpodrozy: rozumiem. Problem w tym, że ty nie rozumiesz, że na necie są setki LEPSZYCH poradników, pisanych przez osoby które były tam dłużej. Plażę na Paleo trzeba zobaczyć, gdy słońce jest w zenicie. TO jest najpiękniejsza plaża Korfu. Nie wspomnienie o tym tylko dlatego, że ty się spóźniłeś, jest niemal zbrodnią. A już na pewno pozwala mi stwierdzić, że to słaby poradnik. Nie ma też nic o pobliskich wysepkach, paxos i
@antekwpodrozy: oczywiście Mirek @EconomicDisruption ma 100% racji. Po prostu pewnie przeczytałeś na kilku innych blogach standardowe miejsca do zobaczenia, odhaczyłeś i robisz swój poradnik "co zwiedzić", mimo że na własnym przykładzie nie miałeś okazji zapoznać się z wyspą na tyle żeby przedstawić swój punkt widzenia, no ale zawsze kilka wejść wpadnie XD naprawdę proponuję iść na jakość, nie na ilość...
@EconomicDisruption: @empee O kurnia jacy hejterzy xD Nigdzie nie pisał że jest ekspertem No i ma prawo do zrobienia gorszej listy miejsc do zwiedzenia niż ty Economic gdzieś znalazłeś xD Dajcie spokój, kto to widział tyle żółci wylewać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@antekwpodrozy: od siebie dodam
- polecam Paleokastritsa - genialna, mała miejscówka. Mega klimatyczna. Szczególnie poza sezonem.
- absolutnie odradzam Glifade. Polecane w jakichś gowno przewodnikach. Po prostu duża plaża, syf, drożej niż w innych miejscach, bary puszczają na cały regulator umcyk umcyk z lat '00.
Sama wyspa petarda.
O kurnia jacy hejterzy xD


@Ommadawn: Hejterzy? Antek chce sie pochwalic ze byl na Korfu to niech sie chwali a nie robi z tego jakas liste najlepszych miejsc tylko szczerze powie ze potrzebuje atencji podrozniczej i tyle.
@antekwpodrozy: - Kassiopi - odpuściłam bo turystyczna masakra
- Kanał Miłości - jezus jakie niesamowite, krupówki przy tym to mało, przaśność i kicz wylewający się od momentu chęci zaparkowania
- Przylądek Drastis - tu się zgadzam, najlepiej zaznaczyć, że jest plaża na dole (nie byłam i żałuję)
- Plaża Timoni - najpiękniejsza? turbo mała, niewygodna, strasznie wieje. dojść do punktu widokowego (do którego stoi kolejka) i się wrócić ( ͡°
@lunaria: napisałem tyle, ile byłem wstanie odwiedzić w jeden dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozumiem Twoje argumenty miejsc, zgodzę się, że Kassiopi jest bardzo oblegane, ale akurat to miejsce i Kanał Miłości podobały mi się osobiście.