Wpis z mikrobloga

#27 W Wyzimie na dziedzińcu jest tajna skrytka, witcher senses trzeba odpalić
#28 W głównej sali, tam gdzie janushe robią budowlankę jest sporo lootu
#29 Jeśli myślisz o farmieniu dużych czerwonych mutagenów - nie warto, sfarmiłem i przy poziomie krytyka szybkiego na 0,5k duży mutagen daje +13 dmg względem zwykłego czerwonego, a jestem podpięty do dwóch czerwonych skilli.
#30 Uważać na nilfgaardzikch dezerterów między Jawornikiem, a Zalipiem - są tam kusznicy, których nie widać, a których bełty przechodzą przez przeszkody (xD) i myślę, że jakbym dostał drugi strzał to by mnie zdjęli
#31 Najpierw Baron, potem Keira
#32 Sprawdzać miecze u kowali, stock jest generowany losowo, więc jak widzisz coś dobrego to kupuj, bo po wczytaniu tego już nie będzie

#wiedzminowackazdymoze #wiedzmin3
MarteenVaanThomm - #27 W Wyzimie na dziedzińcu jest tajna skrytka, witcher senses trz...

źródło: DkQxQ29

Pobierz
  • 4
@HumanBeing: nie zawsze, są momenty gdzie w stocku u handlarza pojawia się lepszy miecz. Dwa przykłady, które mi przychodzą do głowy to levele poniżej 11, gdzie jeszcze nie masz żadnego wiedźmińskiego miecza oraz potem koło poziomu 24 srebrny miecz Poskramiacz bije na głowę dostępne wiedźmińskie, trzeba go tylko upolować w odpowiedniej wersji. Także zdarza się.