Wpis z mikrobloga

wiatrak w moim chłodzeniu ( Thermalright Macho 120 Rev. A ) ewidentnie dogorywa
czy ktoś byłby w stanie polecić jakiś wydajny i cichy zamiennik? może jakaś Noctua (acz niekoniecznie, mam nostalgię do marki)?
nie jestem tu jednak pewien szczegółów technicznych, samego wentylatora w chłodzeniu CPU nigdy nie wymieniałem - czy będzie pasował dowolny wentylator 120mm na wtyczne 4-pin?
budżet w granicach rozsądku, tzn najchętniej poniżej 100pln - chyba, że coś mi tu umyka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#czescikomputerowe #pcmasterrace #pc #pytanie #komputery
  • 9
dark rock slim


@DurzyHarakter30: troszkę obawiam się zawsze używek w przypadku chłodzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mocno przetyrany? ogólnie potrzebuję tylko wiatraczka ;-)

@gomjeden wygląda ciekawie, polecasz ewentualnie wydajniejsze/cichsze alternatywy?
@qbek: ciężko będzie, bo P12 to klasa sama w sobie - głośny jest tylko na pełnych obrotach. A jak się kręci na pół gwizdka, to i tak dmucha jak oszalały. Możesz zerknąć na Vardar Evo od EKWB, ale ten do najcichszych nie należy (chociaż nie ma dramatu).
@gomjeden: w sumie, 26pln... myślę że odżałuę, mam tylko nadzieję że nie będzie większy od tego wiatraka z Thermalright Macho 120 Rev. A bo i tak mam tam ciasno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzięki za radę
* w sensie głębokości, bo wiadomo że to 120mm... kufffa jak się teraz edytuje własne wpisy na mirko? xD