Wpis z mikrobloga

Ja mam taką teorię co do nowego wykopu

W wielu miejscach funkcje zostały mocno ograniczone, API wycięcie dla innych, powiadomienia też ograniczone, w nektórych miejscach nie widzisz już swojej aktywności np w zakładce Znaleziska -> Komentnowane (widać tylko same znaleziska ale nie komentarz), gorące są sztywnie generowane itd

Myślę że te zmiany nie były po to by dać nam coś nowego i świeżego a dlatego to jest bo Rogalowa centrala ma problemy finansowe i tym sposobem chce zaoszczędzić zasoby (czyli hajs)

#wykop #wykop20 #nowywykop
  • 5
@sylwke3100
Mnie strasznie wkurza, że nie mogę śledzić swoich postów. Bo nawet jak plusa czy minusa nie dostanę (o czym się pewnie nie dowiem), to czasem post nakierowywał dyskusję na nowy tor i mogłem coś fajnego poczytać. Teraz to taka loteria. Straszna beznadzieja.
@sylwke3100: Dobrze, że nikt tu nie odpowiedział, bo bym nie wyśledził twojej odpowiedzi. W ogóle za piewszym razem dostałem dzwonek z powiadomieniami, ale nic nie było w skrzynce. Dopiero jak odświeżyłem stronę to pykło.
Kurde, co za gówno. Jak to wyszło z produkcji, to ja nie wiem. Chyba ktoś z PiS naciskał.