Wpis z mikrobloga

Tak na szybko co już u mnie nie działało na start:
- zresetowało mi wszystkie ustawienia konta
- mikroblog się nie ładował
- jak się załadował to pokazywało, że nic tam nie ma (ale za to był placeholder na reklamę)
- odpaliło mi dzienny i nie mogłem znaleźć opcji zmiany w profilu jak to zawsze było (okazało się, że jest gdzie indziej, to akurat dobrze, bo można zmienić bez konta), więc jak się przeklikiwałem przez opcje w poszukiwaniu, to... zresetowało mi wszystkie ustawienia
- nie da się na PC otworzyć zdjęcia w nowej karcie scrollem; kliknięcie PPM > "otwórz w nowej karcie" otwiera jako miniaturkę zdjęcia; kliknięcie żeby powiększyło pokazuje większy rozmiar, ale nie da się go skopiować (przynajmniej na firefoxie); znalazłem że kliknięcie linku pod zdjęciem (źródło) otwiera w pełnej jakości
- całe okno z wpisem jest linkiem do tego wpisu, więc powodzenia jak się źle kliknie, a chcesz skopiować fragment tekstu
- po kliknięciu plusa, albo się on klika, albo nie, zależy jak mu się kliknie
- przy próbie dodania pliku.gif wystąpił nieznany błąd (może to tylko tamten konkretny, ale to był pierwszy jaki spróbowałem xD)
- nie da się otworzyć w ogóle filmu w nowej karcie/oknie; aby to zrobić trzeba włączyć filmik > PPM > "skopiuj URL"

#wykop #wykop20
Niebadzsmokiem - Tak na szybko co już u mnie nie działało na start:
- zresetowało mi ...

źródło: 0f756a39140e146a91dec948b19e5b8bc140cc0456893f90d6f178d68c1e315f

Pobierz