Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia jak można było aż tak zepsuć "nowy" wykop. Konto wylogowane w przeglądarce i aplikacji. Oczywiście musiałem zrobić reset hasła, bo ze względu na słaby poziom zabezpieczeń miałem ustawione jakieś niewiarygodnie niezapamiętywalne.
W aplikacji już od 15 minut nie mogę się zalogować, bo aplikacja nie jest w stanie zweryfikować czy jestem botem. Pomijam już fakt, że w starej wersji aplikacji nie było żadnej informacji o tym, że jest wymagana aktualizacja. Po prostu nic tam nie działało XD
#nowywykop
  • 4
@nocny-mirek
To jest dodatkowe zabezpieczenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dobra, zalogowałem się do aplikacji. Otwieranie filmów nadal nie działa. Jest gorzej niż było, bo po prostu zamyka się aplikacja.

Muszę jeszcze sprawdzić czy mogę klikać w linki, bo w poprzedniej wersji nie mogłem.
@KisielBB
Linki wklejone na mikrobloga po prostu nie mają hiperłączy. Więc trzeba je sobie kopiować xD

Test: https://wykop.pl/

Ale za to linki wrzucone tym ficzerem przy dodawaniu komentarza działają chyba ok.

Albo mi się wydaje albo to wszystko jakieś za małe jest. Da się zmienić wielkość czcionki?
Teraz nie mam pojęcia czy komentarze dodawane przeze mnie do tego wpisu rzeczywiście się dodają, bo ich nie widzę.

Kolejny downgrade: na Mirkoblogu wejść w komentarze można tylko klikając chmurkę na dole. Wcześniej wystarczyło że się klikało treść wpisu (?)