Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/nowy-wykop

#naprawilismytagi

Skoro powiedzieliśmy, że naprawimy tagi, to nie trzeba było nam co trzy lata przypominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziś obietnicę spełniamy i prezentujemy Tobie zupełnie nowy Wykop. Serwis został przepisany od zera, w taki sposób, aby zapewnić lepszą wydajność, szybsze działanie i możliwość dalszego rozwoju.

Prostota i optymalizacja

Tworząc serwis mieliśmy na uwadze przede wszystkim to, aby wygodnie się z niego korzystało. Szybsze działanie, bardziej intuicyjny interfejs, optymalizacja serwisu pod urządzenia mobilne - mamy nadzieję, że wszystko to przełoży się na lepsze doświadczenie każdego użytkownika. PS - UX został odświeżony, ale nie przeszedł rewolucji - w końcu wszyscy lubimy te piosenki, które znamy ;)

Różne konteksty Wykopu

Wprowadzenie kategorii to największa zmiana funkcjonalna w nowym serwisie. Naszym celem było wyeksponowanie wartościowych treści w różnych obszarach tematycznych, które czasami ginęły w ogromie informacji publikowanych na Wykopie. Teraz, wchodząc w kategorię, która Ciebie interesuje, możesz przeglądać pełen zakres serwisu (Strona Główna, Wykopalisko oraz Mikroblog) wyfiltrowany tylko do treści powiązanych z danym tematem.

Mój Wykop? Moja kategoria

Jeśli wśród kategorii głównych nie znajdziesz swojego obszaru zainteresowania — nie szkodzi. Dajemy możliwość stworzenia własnych kategorii, dzięki którym możesz łatwo śledzić najlepsze treści w precyzyjnie zawężonej tematyce. Wystarczy zdefiniować tagi, osoby oraz frazy, które Ciebie interesują i zapisać kategorię.

Jak znaleźć igłę w stogu siana?

Wykop ma 17 lat i co miesiąc publikowanych jest na nim niemal 2,5 mln wpisów i komentarzy. To ocean treści, w którym niełatwo się pływa. Kołem ratunkowym, które rzucamy na pomoc w nowej odsłonie serwisu, jest Wyszukiwarka (działająca!). Od teraz znalezienie opublikowanego 5 lat temu, śmiesznego wpisu Wykopowicza stanie się bardzo łatwe.

Małe - duże zmiany

Ciężko w kilku akapitach oddać ponad 3 lata pracy, mamy jednak nadzieję, że jej efekt będzie dla Ciebie wyraźnie widoczny po zamknięciu tego pop-upa. Jeżeli chcesz się zapoznać z pełną listą wprowadzonych w serwisie zmian, to zapraszamy do odrobinę dłuższej lektury...

#wykop #nowywykop