Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykop przypomniał mi o istnieniu #danielmagical #rafonix i innych streamerach. Z ciekawości sprawdzam co u ludzi których oglądałem wiele lat temu dla beki po kilku piwach. Jestem totalnie w szoku. Rafonix fajna laska, jakieś nowe furki, to samo ten cały #isamu. Tak sobie myślę.. po co te całe studia, stabilna praca na etacie, bycie dżentelmenem, słuchanie rodziców, unikanie "złego towarzystwa", czytanie książek, rozwój osobisty skoro koniec końców to oni są wygrywami a nie ja przeciętny pracownik międzynarodowego januszexu za średnią krajową? Mógłbym oglądać sobie takich po pracy i poczuć się lepiej bo przecież to oni robią z siebie idiotów ale to COPE bo zarabiają na tym hajs, mają towarzystwo, laske, samochody. Na mnie nawet laska 2/10 nie chce spojrzeć a oni albo mieli albo mają epizody z juleczkami. Nawet #rafatus miał taką Ade a sporo fajnych chłopaków na tagu #przegryw nawet nigdy nie dotykało kobiety. Rozumiecie ten paradoks? Ludzie którzy są uważani za margines (ogólnie o patostreamerach) wychodzą na tym lepiej niż nie jeden wykształcony, oczytany, porządny, zaradny, ułożony gość w Polsce.

#famemma #blackpill #patostreamy #tfwnogf #patologia #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c5b17101f4c80d1901d5f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wykop przypomniał mi o istnieniu #d...

źródło: comment_1673906331icMUqTKUkHNOGy1Dq0DXDG.jpg

Pobierz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jest "zaradny" to zapewne nie wystarczająco plus musisz sobie dodać do tej całej ich historii że pieniądze oraz sława ułatwiały im wiele rzeczy, plus te fajne zdjęcia, super ciuchy i drogie samochody nie oznaczają że są ich. Wiele osób z tych sfer wypożycza takie rzeczy bo kreują jakąś postać, np taki rafonix zasłynął z tego że wykreował z siebie ulicznego zabijake i jak to mówił kiedyś "gita" jednakże realne
@CZUOWIEK: albo taki isamu co miał z 4 kobiety, z każda dziecko, wszystko ma na ojca i nie stać go na alimenty. Ale porsche w leasing jak najbardziej. Na dowodzie dane starego. Co to za życie. Wyjdziesz na miasto dzieciaki chcą zdjęcie przybić pione, a na dyskotece jakiś pijany zawadiaka chce obić ci mordę