Wpis z mikrobloga

Serio teraz tak łatwo zdać teorię na #prawojazdy kat. A?
Mam B od 1996r. Jeżdżę na #motocykle #125cc od roku. Zrobiłem nim już prawie 4500 km. Chcę zrobić na A, żeby kupić coś mocniejszego.
Wlazłem na stronę teoria .pl i mam tam na egzaminach teoretycznych prawie cały czas 68-74 pkt.
Kilka razy trafiło się 67 pkt. przy jakichś głupszych (podchwytliwych) pytaniach ale może dlatego, że wypiłem kilka piwek ;)
  • 25
  • Odpowiedz
Na kursie mnie instruktor/ka nauczy chyba co robię nie tak, jeżeli coś robię nie tak jak trzeba?


@lxG_kedul: Tak jak @gaily powiedział, podstawa to dobre OSK z dobrym zapleczem. Jak wymieniałem się pod WORD'em doświadczeniami z innymi to część osób miała kurs na zasadzie odbębnić i egzamin a potem się martw sam jak #!$%@?: wypuszczali ich z kursu gdzie trzymali nogi jak kaczka, ręce zablokowane w łokciach, jeździli MT'kiem a na
  • Odpowiedz
A teraz nikomu nie odpisując oświadczam, że i tak jak do tej pory na moim 125cc będę jeździł zgodnie z przepisami. Nawet jak będę miał pod jajami 1100cc to i tak w zabudowanym 50-55 km/h max, choćby mi jakiś Janusz w pasacie migał "długimi". Ekspresówki i autostrady to samo. 120-125 "eski" i 140-145 autostrady. Nic więcej nawet jak mi beemka usiądzie na kole. Jak będę miał coś mocniejszego to pojadę sobie na
  • Odpowiedz
@gaily: @Morcin14: Dzięki za podpowiedzi. I tak mam zamiar udać się na kurs jak najbliżej mojego rejonu a nawet w jego środku. Mam trochę napięty "grafik" w pracy więc to mnie najbardziej ogranicza. Ale i tak zrobię to prawko. Wrzucę do tego mirkowpisu zdjęcie plastiku jak zdam :) LwG
  • Odpowiedz
Serio teraz tak łatwo zdać teorię na kat. A?

Mam B od 1996r.

@lxG_kedul: ale co ma być trudnego Dla Ciebie, skoro pierwsze 20 pytań jest z ogólnych przepisów, a dopiero ostatnie 12 jest specjalistyczne pod daną kategorię+pierwsza pomoc ??
  • Odpowiedz