Wpis z mikrobloga

@Euph0: Wiesz dlaczego? Zdradzę ci prawdę - widocznie jesteś brzydki i nieatrakcyjny. Akurat toksyczni psychole cieszą się największym powodzeniem, i kobieta prędzej odda się takiemu niż zwykłemu miłemu przeciętniakowi. Jak masz podludzką mordę i niski wzrost to nawet hajs ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Euph0: to piszą jakieś normickie boomery 40+ gdy za ich czasów młodości panowała bieda i wtedy faktycznie kasa coś mogłeś zdziałać. Zarobki masz bardzo przyjemne, ale to niestety za mało by obecnie „przykryć” tym kiepska gębę i nudna osobowość. Wiem bo u mnie sytuacja taka sama a zarabiam sporo więcej od ciebie
  • Odpowiedz
@Euph0: Tez wychodzi mi mnij wincyj 15-20k na czysto zależy jak leży i tez sam od w #!$%@? czasu. Kasa nic nie działasz ilu mam kolesi ledwo ciągną koniec z końcem nawet prawka jeżdżą autobusem ale sa przystojniejsi i maja branie. Osobiście jakbym był kobieta nigdy z żadnym z nich bym się nie związał bo poprostu to lekka patologia i nic konkretnego w życiu nie osiągnął a perspektywy na przyszłość tez
  • Odpowiedz
@Euph0: mialem kiedys camaro, zainteresowanie bylo, ale takie samo jak jezdzilem kilkunastoletnim audi xD
Blachary to mit, chyba ze ktos sie obraca w jakiejs patusiarni
  • Odpowiedz