Wpis z mikrobloga

Tej siły juz nie powstrzymamy. Mam nadzieję, że szykuje się interwencja poselska i sprawdzenie drzewa genealogicznego nauczycieli oraz kontrola danych ukraińskich dzieci w tej szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Pobierz Jariii - Tej siły juz nie powstrzymamy. Mam nadzieję, że szykuje się interwencja pose...
źródło: comment_1673876508LR9Igj6mVMW0Eh3WbuNS6u.jpg
  • 18
@Jariii: Z drugiej strony, beznadziejni nauczyciele to problem polskiej szkoły, nie możesz mieć własnego zdania, uwag tylko lecisz wg formułki. W lubazie mieliśmy wicedyrektora przez dwa lata od historii i był zajebisty.Byl mocno za Piłsudskim ale szanował inne zdanie, można było polemizować, ciekawie prowadził lekcje, nie kazał wkuwać na pamięć setek dat oprócz naprawdę fundsmentalnych, a potem mieliśmy zwykła nudna babę jakich wiele w polskich szkołach.
pod warunkiem, że bierzesz za dobrą monetę to, co młody powiedział. Być może nagadał korwinizmów o sanacji albo innych bzdur i się belfer wściekł. Szkoda, że nie rozwinął, co konkretnie na temat sanacji by zmienił w podręcznikach


@ajuto00: A nawet niech pieprzy głupoty. Samo to, że coś próbuje dyskutować o historii to duża zaleta. Większość nauczy się paru dat na sprawdzian i tydzień później nic nie będzie pamiętać. Nauczyciel powinien takiego
@Jariii: Jakoś ciężko mi uwierzyć że nauczycielka obniżyła typowi ocenę za samą krytykę sanacji. Znamy relację tylko jednej strony; możliwe że gość konfabuluje i w rzeczywistości wypalił coś w stylu "hehe Piłsucki jad guwno".
@Herubin: No chyba, że dyskutował jak mirek powyżej

sanacja to gówno i #!$%@? z nimi


Wszystko zależy od tego, na jakim poziomie Korwina był. Jeśli na etapie wszystkowiedzącym to o dyskusję i naprostowanie ciężko. Zwłaszcza ta prośba o ustawową zmianę podręcznika pod jego dyktando wiele mówi.

Natomiast doskonale rozumiem, co masz na myśli. Oczywiście jest prawdopodobne, że historyk to stary zgred i uwalił chłopaka za samą niechęć do jego poglądów, a