Wpis z mikrobloga

@kupczyk: jestem sam nie moge za bardzo sprawdzić jak sie zachowuje jak probuje go odpalić. pompa paliwowa chodzi. a rozrusznik przy przekreceniu kluczyka chwile działa i potem cisza nawet nie moge go dłużej potrzymać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemo123mo: miernik na przednią szybę i odpalaj. Aku może mieć za słaby prąd rozruchowy. Ja kiedyś miałem aku załadowany a i tak nie odpalał samochód. Najlepiej to sprawdzić aku specjalistycznym sprzętem a to byś musiał podjechać do sklepu albo go tam zanieść. I ważne jeszcze jest ładowanie alternatora.
@przemo123mo: Jak takie napięcie jest przez zużycie albo usterkę akumulatora to nie odpali. A jak jest tylko rozładowany i przewymiarowany względem tego co producent zaleca to jest jeszcze cień szansy.
@biskup2k: wymieniałem go w zeszłym roku o ile dobrze pamiętam w wakacje. Był całkiem inny zamontowany a ja kupiłem nowy taki jaki był w instrukcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) no cóż ale w każdym razie warto spróbować go naładować. Gdybym jeszcze miał prostownik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CandyToy: @biskup2k wczoraj cały dzień się lądował dzisiaj go podłączyłem. Za pierwszym razem prawie zaskoczył i już myślałem że ruszy ale zgasł. Później próbowałem go trochę pokręcić rozrusznik działał normalnie tylko nie mógł zaskoczyć. Za 3 razem znowu zdechł i nawet rozrusznik się nie kręci.
@przemo123mo: Może ładowania nie masz i przez to go rozładowało. A kontrolka ładowania zapala się po włączeniu zapłonu i gaśnie po odpaleniu?

Jak jeszcze uda ci się odpalić to sprawdź ładowanie miernikiem.
@biskup2k: dobra mam dość jedzie do mechanika dam znać co było nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak znam życie to jakas pierdoła ale to trzeba się znać i mieć narzedzia a ja jestem noga ( ͡° ʖ̯ ͡°)