Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ej czy u was te czujniki od xiaomi na zdjęciu poniżej też są takimi #!$%@? księżniczkami w związku z pracą na baterii?
Nowe baterie 2032 mają po 3.25 volta, jak spadnie do 3 voltów to już mnie informują o słabej baterii i po max 2 dniach cyk, wyłączają się.
Pomaga wyjęcie i włożenie baterii, ale tylko na kilka dni.

Nie mam bramki bluetooth więc się do nich praktycznie nigdy nie łączę po bluetooth.

#xiaomi #technologia #baterie
Pobierz misiek735 - Ej czy u was te czujniki od xiaomi na zdjęciu poniżej też są takimi #!$%@...
źródło: comment_1673864145OsWz2GWJDJUG49C9Git1a4.jpg
  • 11
Nie mam bramki bluetooth więc się do nich praktycznie nigdy nie łączę po bluetooth.


@misiek735: mam to samo, tylko na tych nowszych, okrągłych. W sumie gdybym wiedział, że ostatecznie nigdy z tego BLE nie skorzystam, to pewnie bym kupił identycznie wyglądające podróbki, które nie są smart, ale za to trzymają baterię.
Ej czy u was te czujniki od xiaomi na zdjęciu poniżej też są takimi #!$%@? księżniczkami w związku z pracą na baterii?

Nowe baterie 2032 mają po 3.25 volta, jak spadnie do 3 voltów to już mnie informują o słabej baterii i po max 2 dniach cyk, wyłączają się.

Pomaga wyjęcie i włożenie baterii, ale tylko na kilka dni.

Nie mam bramki bluetooth więc się do nich praktycznie nigdy nie łączę po
@misiek735: jednak sensory ruchu przerobilem na AA. Jesli chodzi o te czujniki temperatury to trzeba jakies lepsze baterie kupic. Tanie z allegro trzymaly kilka tygodni. Lepsze trzymaja przynajmnjej rok