Wpis z mikrobloga

@cabeiu: Hmm z retro Gierek to zawsze chciałem ograć pokemony, ale ogólnie nie mam preferencji. Retro konsole widziałem że swoje kosztują i z uwagi na mój budżet oczekuje raczej tylko żeby działała. Raczej nie planuje grzebać w systemie i próbować instalować coś samemu, wolałbym żeby gry były w zestawie
Poszukaj sobie w marce Anbernic. Jak chcesz grac w gry z psx to polecam wersje z 2 joystickami. Jak nie zalezy Ci na psx to bierz wersje z samymi kierunkowymi przyciskami.

Jest kompaktowy i na tyle duży, że nie przeszkadza wielkość ekranu - w porownaniu z Miyoo mini, Anernic wins.
Szukam konsoli przenośnej do retro gier, budżet max do 150 zł. Koniecznie przenośna


@Kidd_Slave: najlepszym i najbardziej wydajnym urządzeniem w tym budżecie będzie absolutnie i bezkonkurencyjnie używane PSP. do 200 PLN kupisz ekstra sztukę, wrzucasz emulatory i działa wszystko do 16 bitów plus dodatkowo oczywiście gierki PSP oraz co jest ekstra gierki z PS1 (bo PSP je obsługuje prawie natywnie).
@Kidd_Slave: Jakbyś miał telefon z Androidem, bo nie wiem jak to jest iOS, to do grania w gry retro polecałbym kupić sobie do telefonu padzika z Bluetooth (są takie specjalne na których mocujesz telefon) i poinstalować sobie emulatory różnorakich konsol na nim.
@inrzynier: Również PSP mogę polecić, do jak masz przerobioną to tyle emulatorów wchodzi, że głowa mała. Ja sobie emuluję czasem River Raid z Amigi i klasycznego Tetrisa z NES'a. No i oprócz tych emulatorów masz jeszcze fajne natywne gry jak LocoRoco, Patapony czy GTA VCS/LCS
@Kidd_Slave: Kup w to miejsce pada do telefonu, albo jak masz jakiegoś popularnego pada w domu, to dokup do niego uchwyt.
Nic wydajniejszego i bardziej kompatybilnego niż twój telefon nie kupisz w tej cenie :v