Wpis z mikrobloga

239 697 + 55 = 239 752

Chodzi mi po głowie pomysł żeby spróbować przejechać ultramaraton gravelowy ~500km na takim rowerze.

Rozpromować trochę kanał na YT i przy okazji myślę, że sporo osób bym poznał, bo ciężko o lepszy ice breaker w rozmowie.

Jak myślicie udałoby się dojechać do mety?

#stacjonarnyrownik #rower #gravel

Skrypt
Pobierz StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 239 697 + 55 = 239 752

Chodzi mi po głowie pomys...
źródło: comment_1673856325RIl7lku3k968z8VnBWjei0.jpg
  • 36
@jakuba94:

Był taki jeden co kiedyś na veturilo setke trzasnął i zajęło mu to chyba 14 godzin. Myślę że a) mógłbyś się nie zmieścić w czasie

b) nogi by nie wyrobiły

c) #!$%@?łbyś się od ilości telefonów od nextbike za wyjechanie poza strefe


a) czas nie powinien być problemem w przypadku braku większych awarii
b) o nogi się nie martwię
c) jeśli podejmę się realizacji to planowałem wcześniej spróbować dogadać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
właśnie główne obawy mam czy ten rower się nie rozpadnie w terenie


@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: Porównywalnym rower to jeszcze spoko. Tyle że te veturilo są zrobione z plasteliny. To na prostym asfalcie wygina się w każdą stronę. No i na dłuższej trasie nieodpowiedni rozmiar może dać o sobie znać.

jeśli podejmę się realizacji to planowałem wcześniej spróbować dogadać się z nextbike


Jak dostaniesz w miarę nowy egzemplarz i błogosławieństwo, to jest szansa.
System Lubelskiego Roweru Miejskiego przewiduje abonamenty dla stałych użytkowników. Do wyboru są trzy rodzaje: miesięczny w cenie 20 zł, kwartalny za 55 zł oraz sezonowy w kwocie 125 zł. W zależności od taryfy dostępnych jest od 25 do 175 godzin jazdy, naliczanych w trybie minutowym, wliczonych w cenę pakietu. Pozostali użytkownicy nie mogą skorzystać z opcji darmowego czasu wypożyczenia ani naliczania minutowego. Obowiązuje również opłata przy rejestracji konta – 20 zł. Nie