Wpis z mikrobloga

#poznan To miasto to żart jeśli chodzi o życie towarzyskie xD Bary zamykają się w weekend nawet o 2 czy 3 w nocy. Zjeść coś o 23? Zapomnij. To może do sklepu pójdę o 21 po pracy? Taki #!$%@?.
Na samą myśl o tym żałosnym mieście dostaje depresji.
  • 52
  • Odpowiedz
@kochamajfony: @Maticwaniak:

W tygodniu:

- Wszystkie Bar-a-boo otwarte do północy, codziennie
- Orzo też do północy
- Jakieś zwykłe knajpy w tygodniu krócej, w weekend dłużej, ale np. Bankcook - środa-czwartek do 23, weekend do północy
- Nie liczę szeregu kebabów i innych fast foodów - Kura Warzyw otwarta zawsze do późnej nocy
- Przez pół roku otwarty Nocny Targ, Kontenery i inne spędy z piciem i żarciem

Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@dronoir: ból dupska widzę, że mocny xd. Ja mam swoje zdanie, ty masz swoje i tyle. Wrocław, Gdańsk, Kraków znacznie lepsze do życia, niż Poznań.( Tak generalnie to mam zamiar wyprowadzić się z kraju, ale ty przyjąłeś od razu że inne miasto w Polsce xd) P.s. jak co to mi nie chodzi tylko o kluby i puby, a o całokształt i na moje masz z 20 lat bo gówno wiesz.
  • Odpowiedz
@dronoir: widzę, że stalking z fb, insta czy innego gówna wchodzi za mocno ( pominę fakt że jestem tu kilka lat i robiłem różne wpisy i setki rzeczy od lewej do prawej tu wykopywałem, ale ty przysrałeś się do jednego wpisu). Nie będę argumentował dlaczego tak sądzę jak sam stwierdziłeś, że czytać nawet tego nie zamierzasz, a i tak przeczytałeś i odpowiedziałeś. Zwykły dzban, dzieciak i tyle. Nie pisz do mnie
  • Odpowiedz
@dronoir: matole to możesz mówić do swojej matki. #!$%@? cie obchodzi jaki mam opis w profilu. Klasycznie kozak w necie #!$%@? w świecie. Nie cierpie tych co nim rządzą, a nie samego miasta tępaku. Za ciężkie żeby zrozumieć. Debil.
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: nie zesraj się, bo jeszcze cię znajdę i wytrę tobą podłogę, i zweryfikujemy kto jest 20-letnim wymoczkiem :D Wystarczy, że poszukam dłużej niż 5 minut, bo najostrzejszym nożem w szufladzie to ty nie jesteś :)

Ale jak masz nim być, skoro poszedłeś się uczyć do szkoły, która jest znana jako fabryka legitymacji szkolnych bez prawdziwego programu nauczania? XDD
  • Odpowiedz
@dronoir: jak już powiedziałem kozak w necie #!$%@? w świecie. Jednostrzałowiec #!$%@? idź popłacz się do mamusi. Do tego matoła która wysrała takiego debila. Lepiej uważaj do kogo walisz takie teksty bo możesz się mocno zdziwić. Czekam, aż mnie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: Debil, kozak w necie, matka... pisałeś to wcześniej; powtórzenie nie wzmacnia już i tak żenującego komunikatu - tylko go rozrzedza. Styki popalone, karaluchu? Dawno nie czytałeś żadnej książki, prawda? Wstyd ci przyznać, że twój umysł nie do końca nadąża za tym, co się dzieje wokół skorupy? :D
  • Odpowiedz