Wpis z mikrobloga

Ale mam beke z ludzi co wysłali smsy z myślą że wygrają bmw od buddy xD #!$%@? siana chłopowi że teraz moze sobie kupić takich z 5 xD

Tak btw

Czy tego typu loterie nie były przypadkiem zakazane? Przecież to jest wał jak #!$%@? xD

#famemma #budda
  • 50
  • Odpowiedz
  • 0
Ale spoko wykopki propsujcie takie akcje. Wkrótce co drugi celebryta zacznie robić takie loterie I będzie doil z was hajs a freakowe gale będą z przerywnikami na śmierdzące konkursy i losowania za smsy xD no ale w sumie to dla was dobra wiadomość, tyle dresczymkw emocji przed wami i większa szansa na wygraną ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@madap24488: No dobra, ale skąd pomysł ze ludzie co Ci odpisują wysyłali hajs na jakieś losy? Pytasz czy to legalne to Ci ludzie odpowiadają ze oczywiście, jak najbardziej xD
  • Odpowiedz
@madap24488 a nie rozwazyl nikt ze bmke mogl zgarnac jakiś podstawiony typ? Jakis sponsor albo cos? #!$%@? troche mnie dziwi ze wszyscy jednogłośnie "oo ale mial chłopak szczescie akurat wygral bmw hehe ja 300 losow kupilem i nic". A wiecie czemu podejrzewam ze to wał? Bo #!$%@? od dzieciaka jestem swiadkiem chocby tych smiesznych festynów rodzinnych czy innych imprez gdzie byly losy a i tak glowne nagrody wygrywali sponsorzy imprezy, albo ktos
  • Odpowiedz
Ale spoko wykopki propsujcie takie akcje. Wkrótce co drugi celebryta zacznie robić takie loterie I będzie doil z was hajs a freakowe gale będą z przerywnikami na śmierdzące konkursy i losowania za smsy


@madap24488: gale freak umierają powoli, bo są nudne. Fame sprzedało ledwie 70% biletów na tauron arenę w Krakowie...
Budda ma największe zasięgi obecnie więc robi kase. Kiedyś to był friz. Wszystko się zmienia. Zresztą jak oglądasz produkcje buddy
  • Odpowiedz