Wpis z mikrobloga

Ale mam beke z ludzi co wysłali smsy z myślą że wygrają bmw od buddy xD #!$%@? siana chłopowi że teraz moze sobie kupić takich z 5 xD

Tak btw

Czy tego typu loterie nie były przypadkiem zakazane? Przecież to jest wał jak #!$%@? xD

#famemma #budda
  • 50
  • Odpowiedz
@madap24488: Nic nie poszło bo mam #!$%@? w niego, motoryzację oraz różnego typu loterię XD Po prostu nie jestem za zakazywaniem jak ktoś chce liczyć na szczęście. Sam ci napisałem że to gojenie frajerów a ty insynuujesz na podsawie tego że wziąłem w tym udział XD Jestem bardzo ciekawy jaki proces myślowy zaszedł w twojej głowie w tym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emerito to nieważne. Chodzi ogólnie o fakt że teraz każdy zacznie robić tego typu gówno loterie. Zaraz się zaczną jakieś termomixy, kolejne bmw a nie zdziwię się jak będą jakieś nieruchomości.


@madap24488 Ale przecież każdy może zrobić taką loterie jak uzyska zgodę od skarbówki czy czegoś tam, dlatego każdy konkurs opiera się na zrobieniu czegoś żeby to ominąć. Wystarczyło by coś w stylu "napisz dlaczego ty masz wygrać, najlepsze uzasadnienie wybierzemy"
  • Odpowiedz
@madap24488: Stonoga robił już takie wały lata temu. Beta w konkursie o wartości 80k, jeden los za 100 zł a warunek startu loterii to minimum 1000 osób zgłoszonych. Min. 20k profitu. Ez sianko.
  • Odpowiedz
@madap24488: Ja #!$%@? typie ale się zesrałeś tutaj xD Zakażmy odrazu wszystkiego bo jakiś wykopek twierdzi że to wał. I nie, nie każdy odrazu zacznie robić takie loterie bo wątpię żebyś Ty drogi wykopku, którego nikt nie zna przebił się tak jak Budda z ponad 1mln subów do tłumu xD Kto chciał wysłał sms'a i nie ma co szukać drugiego dna, a to że na tym zarobił a nie działał charytatywnie
  • Odpowiedz
@madap24488: dlaczego wał? Robi losowanie bmw, niech 10k osób wyślę los o wartości 100zł, gość ma milion i przeznacza np. 400k na auto, które faktycznie ktoś dostanie. Gdzie tutaj jest wałek bo nie rozumiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na podobnej zasadzie podobno zarabiał Stonoga

Sam tak możesz zarabiać, no ale potrzeba zasięgów, renomy itp.
  • Odpowiedz
Chodziło mi bardziej o sposób zarabiania takiej osoby, która to organizuje. Wystarczy, że ma zasięgi i w łatwy sposób może pomnożyć takie 800tys razy kilka.


@madap24488: laski tak robią jak mają zasięgi to onlyfansa. Czarna od franka była nikim, teraz na 200 follow na of i 3k$ co miesiąc za darmo xd
  • Odpowiedz
@madap24488: Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w loteriach. Totalizator sportowy od 66 lat "goli frajerów" i się o to do tej pory raczej nie srałeś. Druga sprawa, nikt Ci nie broni kupić takiego samochodu, zmodyfikować go, ogarnąć całą loterię i zgolić frajerów na hajs.
  • Odpowiedz