Wpis z mikrobloga

Gdzie szukać normalnej dziewczyny?

Swoją poznałem jeszcze w liceum, no ale tak jak pisałem kilka wpisów niżej odwaliłem, raczej szans na powrót brak.
Po kilku latach w związku wracam do gry i co?
Spotkałem się z kilkoma z tindera i ja nie mam kompletnie o czym z nimi rozmawiać.
Z zainteresowań w większości to ig i tiktok.
Po drugiej randce z jedną poszedłem do łóżka za co zostałem tutaj zbesztany. Mimo, że cały czas mam nowe pary to odechciało mi się z nimi pisać. Po tym wszystkim dałem sobie spokój z Tinderem.
Kluby? To samo, jakim kobieta ma być wyzwaniem skoro próbujesz z nią normalnie porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat a ta wyjeżdża ze ślimakiem w twoją stronę albo co gorsza proponuje ci pójście do toalety.

#zwiazki #rozowepaski #tinder
  • 17
Spotkałem się z kilkoma z tindera


@Logmach: to najgorsze miejsce.

Po drugiej randce z jedną poszedłem do łóżka za co zostałem tutaj zbesztany.


@Logmach: do tego służy tinder, większość tego nie rozumie.

dałem sobie spokój z Tinderem


@Logmach: brawo ty

Kluby?


@Logmach: normalne dziewczyny raczej nie chodzą do klubów. A już z całą pewnością nie są ich stałymi bywalczyniami.

Gdzie szukać normalnej dziewczyny?


@Logmach: znajomi znajomych. Kiedyś
@Logmach: Masz ten sam problem, co cała masa ludzi, którzy długo byli w związku, a teraz związek się skończył i są nagle rzuceni na obecny rynek matrymonialny który jest po prostu dla nich niezrozumiały. Wg mnie najlepiej szukać w kręgu swoich znajomych. Tinder cię przemieli i wypluje.
@Logmach w kościele, jakiś stowarzyszeniach typu pomoc dzieciom, w bibliotece xd Jedyna kobieta jaka miałem pracowała w wolontariacie, później większość z którymi się spotykałem to były wariatki