Wpis z mikrobloga

A mi się wydaje, że nie był z Shakira szczęśliwy. Dużo fot im zrobiono i jakoś nigdzie nie widziałem zdjęcia jak się uśmiechał. Jakby mu było dobrze, to by nie zamienił jej na młodszy model. Tak mi się chociaż wydaje, bo młoda za jakiś czas też się zestarzeje. Ja obstawiam wersję że młoda widzi w nim Boga i jej ogromnie imponuje i się nim zachwyca a Shakira miała pretensje i nie był
@hdh3he3: w sumie to oboje byli w związkach, to prawda. Nie twierdze ze powinien zostać z kimś z kim mie byl szczęśliwy, ale ze może warto się najpierw rozstać a potem szukać szczęścia w świecie
A mi się wydaje, że nie był z Shakira szczęśliwy. Dużo fot im zrobiono i jakoś nigdzie nie widziałem zdjęcia jak się uśmiechał. Jakby mu było dobrze, to by nie zamienił jej na młodszy model. Tak mi się chociaż wydaje, bo młoda za jakiś czas też się zestarzeje. Ja obstawiam wersję że młoda widzi w nim Boga i jej ogromnie imponuje i się nim zachwyca a Shakira miała pretensje i nie był
niech łaka łaka jęczy teraz na jutubach i próbuje podbić sobie publicity wystawiając prywatne gowno w eter. Tyle jej zostało. Renault i Casio to powinny jej proces wytoczyć za szkalowanie marki. A ona została teraz samotną matką po 40stce co to moze sobie jedynie pośpiewać #!$%@? głosem te swoje slabe pioseneczki w internecie.
@hdh3he3: bo shaira jednak bardziej rozpoznawalna jest, ta sama sytuacja co z darskim i dodą, typ miał ogromne kompleksy na punkcie że Behemoth za granicą jest znany a u nas w ogóle i dopiero związek z Dodą sprawił że ktokolwiek w sensie przeciętny człowiek o nim cokolwiek usłyszał, Shakira była dla niego tylko przepustką do podbicia se statusu, jeszcze straci na tym flipie