Wpis z mikrobloga

Mirki, od dwóch dni jestem team #android a konkretniej #pixel 7. Mam też telewizor LG nano863na. Wcześniej przy użyciu #iphone bez problemu mogłem sobie udostępniać zdjęcia, filmy, czy po prostu udostępniać ekran telefonu na ekran telewizora. Teraz udało mi się jedynie przez dedykowana aplikacje #lg na smartfony, ale jedynie zdjęcia filmy i muzykę, dodatkowo trwa to wszystko bardzo długo. Jest możliwość udostępnienia ekranu telefonu z android na ten tv? #elektronika #telewizory #telefony #ios #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: @daawidzior: też mam pixela 7, też mam tv lg, problemem jest to że LG nie ma pełnoprawnego Chromecasta, przez co udostępnianie ekranu, czy innych rzeczy nie działa. Problem nie występuje w przypadku Apple bo LG obsługują airplay. Jedyna opcja to kupno Chromecasta.
  • Odpowiedz
@lehv: Generalnie na ten moment płynność i przyjemność używania pixela naprawdę na plus. Jeśli chodzi o aparat to raz iPhone zrobi lepsze zdjęcie, raz pixel moim zdaniem. Android oferuje masę funkcji personalizacji, których się dopiero uczę. Czuć, że pixel to świeższe urządzenie. Do odejścia od ios skłoniły mnie 3 rzeczy:
1. Mam iPhone odkąd pamietam i już mi się po prostu znudził, zwłaszcza, że każdy kolejny model wyglada tak samo. 2.
  • Odpowiedz