Wpis z mikrobloga

Ustaw w telewizorze złącze HDMI jako źródło sygnału.


@Latarenko: Z tym że wszystkie inne aplikacje odpalają mi się normalnie. xD Spróbuję z tym pokombinować.

I ściąg sobie najnowszą wersje a nie taką sprzed 5 lat.


Dobra, poszukam. Nie sądziłem, że ktoś nad tym jeszcze pracował po 2018.

DX11 poprawia grafikę o milion procent


Wolę chyba jednak oldschool.
  • Odpowiedz
@Latarenko: @minecraftkoxik2008: @OlejekErotyczny: @MamByleJakiNick:

Na New Balance gra się odpala na fullscreenie na TV, bez zbędnych kombinacji.

Za to po kliknięciu Nowa Gra i przejściu przez jej opcje wysypuje się do pulpitu. Instalacja poza Program Files, na partycji niesystemowej, plus odpalone jako administrator.

00:00 Warn: 0 B: GOTHIC: Abnormal exit of gothic detected. ....

00:01 Warn: 0 N: Force Initializing VDFS after Crash. ....

00:04 Warn: 0 X:
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: @Latarenko: Odpaliło mi się bez problemu. Jedynie po intro z głosem Xardasa i kamerze obracającej się powoli wokół jego wieży kamera zatrzymuje się z widokiem takim jak na screenie (bez Bezimiennego na ekranie). W tle słychać zapętlony szum wody i rozmowy NPCów o Czerwonej Latarni.

Pokazówki z głosem Xardasa nie mogłem też skipnąć przy użyciu jakiegokolwiek przycisku.

No jest progres, ale grać nie mogę ( ͡° ͜ʖ
Howard_Roark - @minecraftkoxik2008: @Latarenko: Odpaliło mi się bez problemu. Jedynie...

źródło: comment_1673813650pwAnjdciNrownsfSDlEAtV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
po skrinie juz cos jest nie tak - masz w lewym gornym rogu day zamiast dzien

polecam tez zainwestowac w dx11, granie na oryginalnym silniku to katorga - beznadziejny performance, beznadziejna grafika (wczytywanie elemtnow swiata pare metrow od gracza) - jesli chcesz bardziej oldschoolowy look wystarczy wylaczyc cienie

https://github.com/SaiyansKing/GD3D11/releases


@minecraftkoxik2008: Ja to widzę, że coś jest nie tak po tym, że jedyne co mogę zrobić to odpalić sobie okno ekwipunku albo
  • Odpowiedz
  • 0
@minecraftkoxik2008: @Latarenko Wczoraj mi się udało odpalić grę. Wyszedłem z wieży Xardasa, zabiłem ze dwa moby. Dzisiaj potestuje więcej, czy są jeszcze jakieś dalsze problemy.

Dla potomnych, zmagających się z podobnymi problemami - wywaliłem wersję steamową i sciągnąłem z torrenta wersję GOG. Usunąłem wszystkie Visual C++ Redistributable, i dałem się im zainstalować ponownie z instalki moda.

Któraś z tych rzeczy musiała pomóc. Ja stawiam na wersję GOG.

PS. Upewniam się -
  • Odpowiedz