Wpis z mikrobloga

O jasny #!$%@? nie wierze xd
„ALE NA DOLE ewidentnie robią sobie jaja” - i Wy jesteście ta cała elyta intelektualna narodu?

Skręca mnie na myśl, że i tak pojawią się odpowiedzi

- ale oni nie mieli TEGO na myśli
- TAK NAPRAWDĘ chcieli przekazać przez to, ŻE
- oto co tak NAPRAWDĘ się tam wydarzyło…

#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji
Pobierz partyg46 - O jasny #!$%@? nie wierze xd
 „ALE NA DOLE ewidentnie robią sobie jaja” -...
źródło: comment_1673785259eRO13NalluRGpnOxItNeVJ.jpg
  • 40
@USSCallisto: tu już nie chodzi o hailowanie jak na zdjęciu.

Konfederacja i ich wyborcy słyną z wybielania wypowiedzi swoich idoli, bo uwierzyli, że głosując na nich będą bogaci.

Wgl wtf, bogaci. Tornad nawet wtedy nie będzie.
@partyg46: jesli dla ciebie zwykly gest jest rownoznaczny z gloszeniem idei hitlerowskich to mniemam ze jestes lewakiem xD i tak jak napisal gosc z 47 plusami, zandberg po prostu identyfikuje sie z marksem i glosi jego nowiny xD
@ni0bi: czyli nie zrozumiałeś.

Mam w dupie razemki, nigdy na nich nie zagłosuję.
Widocznie myślisz, że Twoje odciąganie tematu na poboczny tor coś da.

Powtarzam swój argument - wyborcy i posłowie konfederacji słyną z wybielania swoich idoli na wysokich stanowiskach, przykładów jest mnóstwo - aborcja, pedofilia, sprawa obrazy uczuć religijnych.
@partyg46: no to chyba ty nie zrozumiales, jeszcze raz to ze ktos dla zartu podniosl reke jak hitler nie znaczy ze go wyznaje, ba glosza idee odwrotne xD co innego zandbergus xD ba sam mialem glupkowate epizody #!$%@? w ten sposob reka, i w sumie nie wierze ze ty takich nie miales XD
@ni0bi: ty nadal nie rozumiesz bo odwołujesz się do zandbergusa a ja nawet słowa o nim nie powiedziałem i znaczna większość moich pogłosów nie pokrywa się z jego XD

Nadal nie rozumiesz v2 bo #!$%@? o żartobliwym geście, zostawiłem go już w pierwszym komentarzu xd

Powtórzę trzeci raz - korwinisci okłamali Was, ze głosując na nich każdy, kazdy z Was będzie bogaty. Nie dość, ze to nieprawda, to ślepo w to
@partyg46: ale pierdólisz XD kazdy korwinista wie ze to co konfederacja proponuje to sprawiedliwosc, jak ja gdy mialem 20 lat nie majac niczego glosowalem na niego wiedzac ze wolny rynek to przede wszystkim sprawiedliwosc a nie jakas gwarancja dostatniego zycia. Radze poczytac czym jest kaptializm i wolny rynek i dlaczego ten system jest najlepszy z aktualnie mozliwych.
@ni0bi: nigdy nie powiedziałem, ze kapitalizm na ten moment nie jest najlepszym systemem.

Waszym problemem jest to, ze Konfederacja głosi wolno rynkowe treści, które są tylko płaszczykiem pod resztę ich poglądów.

Zaczynasz #!$%@? jak jakaś dziennikarka TVN, której podaje się argument, a ona wywraca temat i nagle rozmawiamy o kapitalizmie.

Powiedz mi w którym momencie odniosłeś się do moich argumentów. W żadnym, bo ich nie masz, wiec okryłeś się ciepłym kocykiem
Waszym problemem jest to, ze Konfederacja głosi wolno rynkowe treści, które są tylko płaszczykiem pod resztę ich poglądów.


@partyg46: Niby skad to wiesz? Miala kofederacja kiedykolwiek wiekszosc?

Powiedz mi w którym momencie odniosłeś się do moich argumentów. W żadnym, bo ich nie masz, wiec okryłeś się ciepłym kocykiem kapitalizmu, wolnego rynku.


@partyg46: w tym momencie gdy napisales ze konfederacja mami ludzi wielkimi pieniedzmi, co jest nieprawda, nigdy nie mowia, ze
@ni0bi: no i niby w końcu gadamy, ale jednak nie do końca.

To prawda, nie miała większości, nie możemy sprawdzić, czy zrobi to co obiecuje i ma w programie. Jak najbardziej się z tym zgadzam, czyli też z Tobą, że nie można sprawdzić bo nie ma większości, jest zatem w tej samej sytuacji, co kiedyś PiS, jeszcze wcześniej PO.

PiS miał być wolnorynkowy bo far right, prawda? A widzimy co mamy,
PiS miał być wolnorynkowy bo far right, prawda? A widzimy co mamy, pompowanie jednej firmy. W innych krajach podobnie, bo jeśli ktoś nie zaczął rządzić, nie da się sprawdzić, czy dotrzymuje swoich obietnic wyborczych. Logiczne, nie?


@partyg46: kto Ci nagadal bzdur ze pis mial byc wolnorynkowy? skoro przed wyborami juz proponowali programy socjalistyczne? xD

Nie zrozum mnie źle, ale widać np w przypadku aborcji (specjalnie nie podaje jakie mam stanowisko w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@partyg46:

BTW jeśli któryś z trzech punktów wydaje Ci się kłamstwem (czym nie jest)


Jest, a konkretnie ten punkt:

Temat Ukrainców i wojny. Dlaczego są przeciwni przyjmowaniu Ukrainców, dlaczego woleliby mieć granicę z Rosją, dlaczego dosłownie pozwalają, by macki rosyjskie sięgały aż po Polskę


użyje tutaj twojej analogii korwinowo pedofilskiej czyt. zdanie jednego polityka = zdanie całej partii

Mentzen był w śniadaniu u Rymanowskiego jakoś na początku wojny i mówił właśnie
gratulacje, w końcu zaczynacie gadać, zamiast mydlić oczy wolnym rynkiem. Dziwne, że potrzeba było do tego kolejnych 20 komentarzy by się do tego punktu dostać.

kto Ci nagadal bzdur ze pis mial byc wolnorynkowy? skoro przed wyborami juz proponowali programy socjalistyczne? xD


Zaczynasz mieszać kolego. Zamiast PiSu, mogę tutaj podać dowolnie inną partię i nawet z innych krajów, która obietnic nie dotrzymuje. Jest to powszechne zjawisko, bo żyjemy w smutnym świecie. Proszę
Nie jestem za zakazem aborcji, ale ten temat jest mocno rozdmuchany, martwisz sie o promil spoleczenstwa ktory z tego korzysta


Cierpliwie pytam za każdym razem, gdy widzę ten "argument": czy gdy jakaś partia wprowadziła, albo nawet tylko postulowała, kastrację losowo wybranych stu mężczyzn w wieku 18-30 lat rocznie, to byś to też uważał za "rozdmuchany temat"? Przecież to promil!

to i tak powinno sie odbywac poprzez obozy dla uchodzcow


@ni0bi: To
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partyg46: a skąd ty wziąłeś opinię całej partii pisząc, że są przeciwni przyjmowania uchodźców? Naczytałeś się twitterka Brauna albo Korwina i voila, mamy obraz całej partii - zgadłem?

dlaczego nie wywalą korwina, sosnierza, brauna


A skąd ja mam to wiedzieć, zapytaj ich, ale zgaduje że w innych kwestiach mają takie same poglądy, mają takie same cele i właśnie dlatego, jakby każdy się wywalał z partii bo ktoś ma inne poglądy od
@ni0bi: To znaczy, uchodźcy ukraińscy mają nie pracować, nie uczyć się polskiego, dzieci nie chodzić do szkoły, tylko siedzieć w ośrodkach odosobnienia (pod strażą?) i popadać w depresję i wyuczoną bezradność? A po co? Czyjemu dobru ma to służyć? I kto będzie za te obozy płacić?


@Andreth: to znaczy, ze ekonomia w polsce ma byc niezachwiana, a rzad ma sie troszczyc przede wszystkim o swoich obywateli, wpuszczajac ludzi bez zadnej
@aeis: no Ty to już totalnie wypaczasz to co pisze.
Przecież dosadnie napisałem, ze trzymanie debili pokroju godek sosnierza korwina brauna WPŁYWA na zdanie całej partii. Co to #!$%@? syndrom sztokholmski? Jeśli hipotetycznie, trzymasz się ze swoim pato kumplem który ciagnie Cię na dno, może być wiele powodów dla których to robisz, ale nadal świadczy o Tobie.

Tak jak o partii trzymanie takich szkodników, a co do tego co nizej napisałeś,