Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@strusmig: mam gdzieś takie cenniki z 2001 roku tylko z jakiegoś kieleckiego sklepu nad sinicą. To były czasy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak mi znajomy składał aby się zmiscic w kwocie ze wszystkim. Teraz nie ma już takiej radości, a gry przestały cieszyć
@strusmig: KWARK to lokalne skur****ny, którzy od lat 90 specjalizują się w gówno składakach rodem z allegro. Jako nieświadomy dzieciak miałem stamtąd 2 kompy, trzeci na szczęście już z pomocą forumową złożony samodzielnie. Taki mój wysryw( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArtGallery: ja tam kupiłem swojego pierwszego (własnego) nowego kompa i to była właśnie konfiguracja z tego cennika.

Procesor AMD Athlon 64 X2 4600+ (2x 2.40 GHz)
Płyta główna Gigabyte M56S-S3
Pamięć RAM 1 GB DDR2 667 MHz
Karta graficzna Gigabyte GeForce 8600 GTS 256 MB DDR3 w wersji Silent Pipe 3 (z chłodzeniem pasywnym)
Dysk twardy 250 GB
Napęd DVD LG z LightScribe
Napęd dyskietek FDD 3,5" (może to zabawne, ale
@strusmig: ja z kolei pamiętam jak bodaj przy drugim zestawie w okolicach 2k zł (04/05r ?, 3 najdroższy zestaw z bodaj 6) włożyli mi GF 4000mx na którym już po 3 miesiącach nie działała mi pierwsza gra (Richard Burns Rally) a w większość grałem na minimalnych, gdzie kumpel w uczciwym sklepie miał za ta kasę bodaj 9600 czy 9700 pro i śmigał we wszystko na maxa.

O zasilaczach to nawet nie
@strusmig: mój blaszak z tamtego okresu: Athlon X2 5200+, 8600GT 1GB, 2GB RAM. Oczywiście złom od jakiejś gównianej firmy Perfektus czy ki ciul z gównianym chłodzeniem czyli namiętnie się przegrzewał( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękne czasy