Wpis z mikrobloga

@MallaCzarna: jedyną skuteczną metodą walki z bezsennością (poza lekami) jest żelazna dyscyplina w porannym wstawaniu. Po jakimś czasie cykl dnia i nocy sam zacznie Ci się regulować. Wstawaj codziennie o max 7:00 i po jakimś czasie zaczniesz zasypiać coraz wcześniej.
@MallaCzarna: Ja z kolei miałam w nocy dziwnie wysokie tętno. Na apce takie wykresy jeszcze mi się nie zdarzyły nigdy. No i oczywiście przełożyło się to na to, że jestem niewyspana i ta niedziela będzie z dupy.
wychodziłam obejrzeć wschód słońca, a potem w spanko¯_(ツ)_/¯


@MallaCzarna: Kiedyś w wakacje żyłem tak chyba przez tydzień i to było bardzo fajne ale nie na dłuższą metę.
No chyba pozostaje Ci przystosować życie do takiego cyklu i przestać z tym walczyć skoro masz tak "od zawsze".
@MallaCzarna: chyba juz kiedys pytalem ale nie pamietam czy Ciebie (kogos kto nie mogl spac i mial Polara): jesz duzo magnezu w formie przyswajalnej? (np asparginian a najlepiej duzo zmielonego lnu + wit z grupy B przed snem - po tym ja nie moge wstac i czasem 10h spie jak za duzo lnu zjem ale polecam sprawdzic bo mg w tabletkach dziala duzo slabiej, nawet asparginian ale nie trzeba sie trudzic