Wpis z mikrobloga

No jest szort o ogórkach.
Z jednej strony robi aferę, a wyraźnie było napisane ile dopłaca i za co. Także nie mam zastrzeżeń do mcd.
Z drugiej strony w USA w mcd możesz wymienić każdy składnik na co chcesz pozmieniać cokolwiek i to zazwyczaj bez dodatkowych opłat.
Ja uważam że personalizację powinny być tańsze. Lub po usunięciu czegoś cena powinna się obniżać, a po dodaniu podnosić. Teraz działo to tylko w jedną stronę.
#mocnyvlog
https://youtube.com/shorts/TUgxrYsf6_8?feature=share
  • 5
@wensz: Czy cena jest przesadzona? Tak. Czy powinno się to przeliczać na zasadzie że za tyle i tyle to mam cały słoik a oni każą tyle płacić? Nie. Januszerka pełną parą bo równie dobrze mógłby narzekać na cenę napoju w lokalu bo przecież on może iść do sklepu i kupić dużo taniej ( ͡º ͜ʖ͡º) Personalizację w tym wypadku należy traktować jako usługę że zrobili Ci
@Morcin14 ok masz rację, natomiast ja uważam że powinna być możliwość zmiany chociażby sosu 1 za 1 bez dodatkowych opłat, a takiej możliwości nie ma w ogóle. Jakoś w USA jest to bez problemu do zrobienia. Teraz torebka ketchupu kosztuje 1.5 zł, a jest to od zawsze najtańsza pozycja menu, kiedyś był chyba po 50gr i tyle kosztował też ogór, ser, extra sos itp.
ja uważam że powinna być możliwość zmiany chociażby sosu 1 za 1 bez dodatkowych opłat


@wensz: tu nie chodzi o wymianę 1 za 1 tylko o zmianę nazwijmy to procedury wykonania, przez co pracownik musi chwilę pomyśleć i przez to będzie robić takiego modyfikowanego burgera dłużej niż zwykłego. serio
pracownik musi chwilę pomyśleć i przez to będzie robić takiego modyfikowanego burgera dłużej niż zwykłego


@viollu: pewnie wtedy rozwala to dodatkowo pracę reszty zespołu. Załóżmy, że maja 100 klientów i X czasu na zrobienie bargera dla każdego, to przyjdzie taki Marcinek, który chce 10 pikli ekstra, co potem może wymagać dłuższego czasu na modyfikację i ew. otwierania kolejnych pudełek ze składnikami, bo cała reszta taśmociągu ma przestój przez głodomora, a 99