Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Przyjaciel_Rodziny: chcesz lekami leczyć coś, co nie jest chorobą od 2013 roku. Masz asie, czym się to „leczy”:
Treatment for a person diagnosed with GD may include psychological counseling, supporting the individual's gender expression, or hormone therapy or surgery. This may involve physical transition resulting from medical interventions such as hormonal treatment, genital surgery, electrolysis or laser hair removal, chest/breast surgery, or other reconstructive surgeries.[37] The goal of treatment may simply
Ludzie zaczynają żyć, jak chcą.


Ludzie często bez odpowiedniej diagnozy przeprowadzonej z uznaniem kryteriów diagnostycznych. Oczywiście nie wiem jak jest w tym przypadku, ale skala lekkomyślności jest zatrważająca. Każda osoba nawet z faktyczną dysforią to absolutna katastrofa, a co dopiero interwencje endokrynologiczne czy chirurgiczne przy niepewnej sytuacji

A o tym, co przechodzi osoba transpłciowa, która wciąż ma „niedopasowane” genitalia


@OSH1980: a kiedy ma dopasowane? Kiedy zostaną ulepione przez chirurga? Przestańcie oszukiwać
@OSH1980

Przytaczasz przykład dziecka które przychodzi i mówi

Rodzicu 1, Rodzicu 2, chyba uznałośmy, że nasze genitalia nie odpowiadają stanowi naszego (ekhem) umysłu


W skrócie. Np chłopczyk uważa, że jest dziewczynką.
I to jest "normalne".
Ale jakby ten sam chłopczyk przyszedł i powiedział, że jest Marią Curie to ma ciężkie zaburzenia osobowości leczone farmakologicznie w zamkniętych ośrodkach psychiatrycznych.
@Wap30:serio? Popatrz, a ja myślałem, że taka operacja to niemal ambulatoryjny zabieg. Ciach i po problemie. Dzięki za wyprowadzenie mnie z tego błędu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojtoon: jaki przykład przytaczam? Gdzie?
Dzięki za wyprowadzenie mnie z tego błędu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OSH1980: no i wychodzi jak faktycznie poważnie podchodzicie do problemu. Ludzie niech będą okaleczeni przez resztę życia, co to kogokolwiek obchodzi
@Gawol_1 z tymi trudnościami w zdobyciu pracy to ściema i takie #!$%@?, bo się nie chce ruszyć dupy, skoro można sobie żyć ze Zrzutek. Wiele koproracji bierze udział w pride month i ogólnie taka osoba byłaby w wielu miejscach zaakceptowana bez żadnych problemów, zwłaszcza w dużych miastach. Oczywiście nie mówię o jakichś magazynach czy budowach z sebkami. Nie wierzę więc w te problemy ze znalezieniem pracy.
@Wap30: to po co mnie traktujesz jak debila? Myślisz, że nie wiem, jak dużo trzeba przejść, żeby można było wykonać operację dostosowania płci? Sam wystawiałem świadectwo mojemu znajomemu i wiem ile to jest korowodów. A to bynajmniej nie był już nastolatek. To się zastanów, ile czasu trzeba poświęcić, ile badań przejść, żeby takie coś mógł sobie zrobić nastolatek.