Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Przyjaciel_Rodziny: a z Twoją w porządku? Wiesz jak to jest urodzić się w ciele, którego nie czuje się jako swoje? Nie wiem, czy masz dzieci, czy ewentualnie będziesz mieć, ale ciekawe co powiesz, jak Ci Twoje dziecko oświadczy, że jest kimś innym, niż Ty je uważałeś. To co, też mu poradzisz, by poszedł do psychiatryka, czy sam je tam zamkniesz?
@arenxis: a czy ktoś stoi z pistoletem przy Twojej głowie
@arenxis: koleżanko, a ja uważam, że „zbieranie na cipkę” jest równie ważne dla osoby transpłciowej. Nie masz zielonego pojęcia, co taka osoba przechodzi. Dałem artykuł Mai Heban. Może go przeczytaj i wtedy zrozumiesz. To nie jest bynajmniej kaprys. Chyba że za kaprys uważać będziesz też np. rekonstrukcję piersi u kobiety po mastektomii.
@OSH1980

a z Twoją w porządku? Wiesz jak to jest urodzić się w ciele, którego nie czuje się jako swoje?


Nie nie wiem, a skad ono ma wiedzieć jak to jest być i czuć jak płeć przeciwna? To tylko domysły nastolatków
@OSH1980: "nigdy się nie kryłam że pieniądze ze zrzutki przeznaczam na życie" no jakby chociaż te pieniądze serio szły tylko na cipkę... tak czy siak, bez znaczenia, ja mam swoje zdanie, ty masz swoje i na tym zakończmy naszą bardzo interesującą rozmowę( ͡º ͜ʖ͡º)
@ziemba1: następny. Wiesz, ja znam kogoś, kto tranzycję przeszedł w wieku 53 lat i dopiero teraz czuje się szczęśliwy. Ale od dziecka właśnie czuł, że nie jest kobietą, tylko mężczyzną. Powiedz to też wszystkim tym nastolatkom, którzy są gnojeni za to, że śmią twierdzić, że ich ciało nie jest dopasowane do ich odczuć. I tak, to się czuje. Zapytaj osób, które przeszły tranzycję, poczytaj historie ich życia- w sieci masz tego
@OSH1980 kiedy przegrywasz z logiką zawsze odwolujesz się do emocjonalnych argumentów? Odpowiedz lepiej na moje pytanie a nie tylko pisz ze kogos samopoczucie jest lepsze