Wpis z mikrobloga

#hungaroring #f1 #2023

Siema, wie ktoś może w okolicach jakich dat będą do kupienia bilety na "Pit Lane Walk" na f1 hungaroringu 2023?
Czytałem kiedyś u jakiegoś Mirka, że bilety są rzucane o losowej godzinie kilka tygodnie przed wydarzeniem, ale wydaję mi się to abstrakcyjne - wręcz nie możliwe do trafienia. Był ktoś kiedyś na takim walku? Jakieś porady?

Dodam, że mam kupione bilety silver na trybunę, są jakieś priorytety dla konkretnych grup?
  • 11
@Krzemiec: w 2022 bilety na pit lane walk były rzucone jakieś 2-3 tygodnie przed wyścigiem; musiałbym sprawdzić żeby podać konkretną datę. Rozeszły się chyba dość szybko, ale też nie tak że w godzinę czy dwie.

Nie ma priorytetów do wejścia, wszyscy stoją przed bramą w jednej kolejce; brama jest otwierana i tłum ludzi wylewa się do alei :D. Jest tłoczno, szczególnie na początku, ale sam pit lane walk trwa dość długo,
@tomek0931 @mystery_26 : zmieniło się i od zeszłego roku, mimo posiadania biletu weekendowego, należy wejściówkę na Pit Lane zakupić osobno jak pisze @kamil_snk . wiem bo nie nabyłem takowej a podjazd na pałę pod tor w czwartek nic nie dał.
Co więcej spotkaliśmy takie dwie dziewczyny, które pit lane ticket kupiły i nie odebrały go na miejscu w wyznaczonych godzinach (sic!) i nie mogły wejść... więc trochę cyrk z tym tematem jest