Wpis z mikrobloga

Chciałem przeprosić pana Casemiro za to co pisałem gdy przychodził. Byłem pewien, że chłop wbija tu dorobić na emeryturkę jeszcze przed jakimiś Chinami i będzie miał w dupie deszczowy Manchester i ten cały klub z zespołem Downa.

Pan Casemiro zamknął mi mordę pokazując w tym klubie nie tylko umiejętności (to było wiadome) ale przede wszystkim PASJĘ. A to dla mnie najważniejsze.

Dziękuję pan Casemiro i dziękuję #realmadryt za tego pięknego piłkarza. To tylko pokazuje jakie maszyny mieliście w składzie gdy klub wygrywał ligi mistrzów (ʘʘ)

#united #mecz #premierleague
erni13 - Chciałem przeprosić pana Casemiro za to co pisałem gdy przychodził. Byłem pe...
  • 14
@erni13 w Madrycie wyglądał często na wyprutego z emocji. Tutaj chyba faktycznie można powiedzieć że szukał nowych emocji i wyzwan. No i kurcze ma charakter bez dwóch zdań i chce mu się
@Lipa1992 @erni13 W Realu był bardzo nierówny. Miewał dobre tygodnie, ale miewał też słabe miesiące. Trafił do Madrytu prosto z Brazylii w wieku 20 lat i przez dekadę wygrał z nimi kompletnie wszystko, będąc cały czas postacią pierwszoplanową.

Chciał zmiany. To Brazylijczyk. Kocha piłkę. Musiał ten uczuć odnaleźć gdzieś indziej.