Wpis z mikrobloga

  • 0
@karix98 ja cos czuje ze by to #!$%@? na maksa i by glowna postacia byla czarna lesbijka, ktora okresla sie jako kwiat lotosu.
Wielka kupa gowna cos czuje by byla
  • Odpowiedz
@Xolan: co w tym dziwnego, pamiętam i diablo2 które jest jeszcze starsze a raczej po prostu znam, ojciec mi zaszczepił zajawke do gier i znam wszystko praktycznie z tych większych tytułów, nowe, stare, bez wyjątku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ja cos czuje ze by to #!$%@? na maksa i by glowna postacia byla czarna lesbijka, ktora okresla sie jako kwiat lotosu.


@Xolan: Remake jest już w produkcji jak co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@karix98: Remedy nie wydało słabej gry, więc dowiozą i tym razem, będzie wyglądać lepiej moim zdaniem
  • Odpowiedz
Remedy nie wydało słabej gry


@Beeercik: xdd, wlasciwie ich najlepsza gra to jedynka maxa, im dalej tym juz co najwyzej poprawnie (control) albo przecietnie (quantum break)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: To nie kłóci z moimi słowami o tym, że nie wydali żadnej słabej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą Metacritic ich gier pokazuje, że ludziom się podobały (średnia powyżej 80 punktów)
Moim zdaniem ich gry miałyby jeszcze lepszy i szerszy odbiór gdyby były bardziej przyziemne jak Max, a nie tak surrealistyczne jak Control czy Quantum Break gdzie ludzie otwarcie mówili, że grali dla gameplayu, bo fabuły
  • Odpowiedz
@Beeercik: nie chodzi o setting tylko o poziom. ludzie nie maja problemow z fabula w mass effect bioshock czy metro xdd

control przelazlem nie wiem po co, bo i story bylo srednie i slabo poprowadzone (namieszane na sile) a i gameplayowo skonczylo sie gdzies tak w polowie gry.

widac ze dizajnersko to sie zatrzymali wlasnie w latach ~2000, daje to taki retro feeling ktory sie juz srednio starzeje, zwlaszcza jak chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hekktik: No nie wiem, mi się właśnie podoba to jak u Remedy wyglądały lokacje, ciężko mi powiedzieć czego miałoby im brakować względem innych gier tego typu.
No chyba, że chodzi o sterylność, no ale ona wynikała z uniwersum takiego QB czy Control
  • Odpowiedz