Wpis z mikrobloga

@pokyw123: To ze cos tam sobie swietuja bez obecnosci ojca dzieci, ktory moze w kazdej chwili zginac w ogniu bandytow, ktorzy napadli ich kraj i kazdy normalny czlowiek z odrobina empatii widzac takie zdjecie wspolczuje dzieciakom, ktore za 5 minut, 5 dni, 5 tygodni moga sie znalezc w swiecie bez swojego ojca.
@pokyw123: Mowienie, ze to jest 'pozowane' wskazuje na to, ze masz jakies dziury w mozgu. Nawet jesli akurat ta rodzina ma swojego tate przy sobie to sa setki jak nie tysiace, ktore takiego szczescia nie maja bo stary sieka kacapow na froncie.
@crahn: Mama siedzi uśmiechnięta? Znasz ja? Skąd wiesz ze to zdjęcie z metra na Ukrainie? Tam jest wojna i jest to przykre ale to zdjęcie nie jest uwiarygodnione a tekst o urodzinach to nie jest populizm?
@kantek007 mam nadzieję, że kacapy doczekają się zniknięcia z mapy świata nie tylko za tę wojnę, ale i poprzednie ludobójstwa w dziejach
ludzkości. Kraj barbarzyńców, który nie zasługuje na istnienie, a życie tego chłopca ze zdjęcia jest dla mnie warte więcej niż tej całej ruskiej swołoczy.