Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,
Ja chciałbym tylko powiedzieć że użytkownik @zdrajczyciel jest dzbanem ktory wrzuca wpisy w których kłamie i gdy ktoś wytknie mu kłamstwo to usuwa komentarze i wrzuca na czarno.

Tutaj wpis -> https://www.wykop.pl/wpis/69966791/zmiana-prezesa-w-ekipa-holding-oznacz-ze-ich-glown/

@zdrajczyciel insynuuje że to January wybrał na prezesa Misiałkiewicza, a prawda jest taka że Misiałkiewicz działał z ekipą dużo wcześniej zanim pojawił się temat spółki akcyjnej bo był poprostu managerem wersow.

Dodatkowo @zdrajczyciel pisze:

teraz całość odpowiedzialności zarządczej spada na nr 2 w Ekipie po Wilku z Bluszczowej. Wujaszek będzie firmował sobą to co będzie się działo ze spółką


Czyli według @zdrajczyciel wujaszek i wilk z bluszczowej to dwie różne osoby, gość totalnie nie ogarnia uniwersum a w ostatnim słowie wpisu nazywa wszystkich pelikanami.

Pewnie tego nie przeczyta bo ma mnie na #czarnolisto więc tutaj prośba, jeśli możesz to zawołaj @zdrajczyciel do tego posta lub wyślij mu screena na priv żeby wiedział jakim jest dzbanem i kłamcą ktory nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czemu usuwa komentarze które udowadniają mu że jest zwykłym farmazoniarzem który ma na celu tylko hejt i obrażanie ludzi
#friz
  • 6
@mirasKo-Kalwario: Ile Ty masz lat, że aż jakiś wykopek tak na Ciebie zadziałał, że musisz stowrzyć oddzielny wpis poświęconym mu?

A tak swoją drogą, przecież ten Krzysztof ma powiązania z Januarym i nie jest to żadną nowością. Internet nie boli i warto go chodź trochę przejrzeć żeby się dowiedzieć tego i owego. Swoją drogą zastanawiające się jak chłop 22 letni zostaje prezesem spółki tak o z czapy... Zastanawiające? Zapraszam do Google
@danoneek: tam wszyscy poza wilkiem mieli wtedy nie wiecej chyba niz 25 lat,
Zainteresowaleś mnie, czego konkretnie szukać o januarym i krzysztofie?

Co do dzbana i jego działania to nie tyle zadziałał na mnie ten buc a sam fakt usuwania komentarzy i niemożności wypowiedzenia się, więc stworzyłem warunki gdzie mogę skomentować jego wpis i zachowanie bez obaw że znowu coś usunie lub zmanipuluje bo chyba tylko to użytkownikowi @zdrajczyciel wychodzi poza