Wpis z mikrobloga

@wezsepigulke: @Javert_012824: nie. On jest typowym nerdem, nieśmiałym typem, który jest sztywny w relacjach międzyludzkich i ma słabe umiejętności społeczne. Sam w niejednym wywiadzie to przyznawał, że na konkretne, zaawansowane tematy (podatki, polityka, biznes) rozmawia swobodnie, ale zatyka się jeśli dochodzi do sytuacji nieformalnych, luźnych, typowo towarzyskich. To jest sztywny i nieśmiały człowiek, który jednak dzięki swojemu talentowi, intelektowi, wytrwałości doszedł do dużych sukcesów życiowych.
@wezsepigulke: też to oglądałem i wiem o tym. Nie zmienia to mojego zdania, że typ jest sztywnym i nieśmiałym człowiekiem, a to, że pracuje nad tą sztywnością i brakiem luzu potwierdza tylko jego pracowitość i życiową rzutkość.
@Javert_012824: Zauważ powolny i przesadnie wyraźny sposób wypowiedzi, w dodatku jeszcze z napisami i formatem tiktokowym. Oni po prostu dopasowują się do swoich fanów. Nawet wyborcy to nie muszą być, więc nie musza być pełnoletni - byle by gadżety partyjne kupowali.