Wpis z mikrobloga

via Android
  • 110
@Kulek1981 Jak mnie zawsze śmieszą takie prawackie krótkie rozumki jak ty. Ciekawe dlaczego nie wspominasz o REPTILIANACH, największym zagrożeniu ludzi na świecie! Jesteś może ich szpiegiem w ludzkiej skórze? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kempes: bo Kurskiego przyjęli na posadke w banku światowym za kompetencje nie dlatego że pomaga #!$%@?ć Polskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żydzi czy nie niestety wielu Polaków głosuje na PiS i są szkodnikami, ale to co PiS robi to wygląda na celowe osłabianie Polski. Także coś tam się dzieje za kulisami, ale lepiej zamknąć oczy i nikt z nikim nie jest w spisku bo to niepodobne przecież.
  • Odpowiedz
@Kempes: ale sie typie zesrałeś pięknie o żydów xD
szkoda że sam wrzucasz satyrę na jakiś naród, ale jak mocodawców obrażajo to sraka w majtach xD

jakie to jest zabawne xD
  • Odpowiedz
@Kulek1981: mnie zawsze w tych wszystkich szuropejach i grupkach bawi dosłowne usprawiedliwianie holocaustu. Że Żydzi sami sobie winni są, bo cos tam. No i ok może faktycznie ich politycy podejmowali jakieś krzywdzące decyzję. Ale wątpliwe aby 6 milionów osób miało udział w polityce wewnętrznej narodu.
@Kempes: chłop sobie zażartował a ty się kolokwialnie mówiąc zesrales. Samego mnie śmiesza takie prawaki ale trochę luzu gościu
  • Odpowiedz
@elo_: Matko Naturo... ale wiesz, ze śmiać się z samych siebie potrafią tylko ludzie inteligentni? Ale co ja się będę tłumaczyć ( )
  • Odpowiedz
@Kempes:z tej serii #!$%@?, najlepsze jest określenie"polskojęzyczny rząd". Wybrany przez Polaków, polski stan rzeczy, to wina tych innych. niewinne Jezuski narodów kontra cały świat, który tylko czycha na ten #!$%@?
  • Odpowiedz